Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sabrina ..in ce tara ai vrea sa traiesti? :)
In Romania. Nu as fi dispusa sa ma adaptez altundeva, nu vreau asta. Vreau sa aud limba romana atunci cand ies pe strada. Iubesc Bucurestiul, iubesc Romania. Am avut cateva oportunitati de a pleca, mai precis in Franta, Portugalia si Italia. Dar nu m-am putut desprinde. Totusi exista cateva tari pe care as vrea sa le vizitez si inca nu am avut ocazia. Printre ele se numara Rusia, Irlanda si Marocul.
Esti copilaroasa?
Imi place sa ma comport copilareste si sa fiu capricioasa uneori. Sa ma rasfat. Dar felul in care ma manifest nu-mi afecteaza modalitatea de a gandi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In Romania. Nu as fi dispusa sa ma adaptez altundeva, nu vreau asta. Vreau sa aud limba romana atunci cand ies pe strada. Iubesc Bucurestiul, iubesc Romania. Am avut cateva oportunitati de a pleca, mai precis in Franta, Portugalia si Italia. Dar nu m-am putut desprinde. Totusi exista cateva tari pe care as vrea sa le vizitez si inca nu am avut ocazia. Printre ele se numara Rusia, Irlanda si Marocul.

...pai in Italia numai romaneste auzi.. :)

--------

Interesant , ce ai vrea sa vezi in Rusia ..orase ,monumente ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da .. :) :)

Pentru ce? De obicei dau foarte greu numarul de telefon, o anumita persoana poate confirma asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ce? De obicei dau foarte greu numarul de telefon, o anumita persoana poate confirma asta.

de ce nu ..? te temi de ceva ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...pai in Italia numai romaneste auzi.. 8) --------Interesant , ce ai vrea sa vezi in Rusia ..orase ,monumente ? :)

Nu acum multa vreme citeam cu pasiune romane ale scriitorilor rusi. Pur si simplu vreau sa vad locurile descrise in acele pagini. Atmosfera nu o pot regasi, sunt convinsa. Dar oarecare reminiscente ale trecutului sunt. Evident ca si Rusia turistica ma atrage. Dar mai mult ma atrag oamenii.Da, in Italia auzi romaneste, dar nu e `acasa`. ;)

 

de ce nu ..? te temi de ceva ? :)

Da. De necunoscut. De faptul ca il cere un barbat.

Editat de Sabrinna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce ai insistat in 2 PM-uri sa-ti dau hi5-ul meu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da. De necunoscut. De faptul ca il cere un barbat.

Pai si cum vrei sa nu mai fie ..necunoscut ..? 8)

..si ..nu te-ai uitat la sex ..la mine ..? :)

 

Ce ai vrea sa vezi in Maroc ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A fost un singur PM si un post.

 

In postul acela pentru ca eram curioasa sa aflu mai multe despre tine (nu poze, ci carti preferate, muzica si alte chestiute d-astea). PM-ul l-am trimis deoarece mi-ai zis sa-ti cer linkul in privat deoarece nu-l postezi pe forum (ceea ce mi s-a parut de bun simt).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce ai insistat in 2 PM-uri sa-ti dau hi5-ul meu?

ca sa ajunga de fapt la al meu ..ca ma admira in secret.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai si cum vrei sa nu mai fie ..necunoscut ..? 8)

..si ..nu te-ai uitat la sex ..la mine ..? :)

 

Ce ai vrea sa vezi in Maroc ? :)

 

Pe forum m-au atras ideile, nu individualitatile. Nu sunt inca pregatita sa cunosc individualitati. Mai incolo, cand o sa mai cresc pe forum si cand anumite afinitati se vor gasi, voi da si ID si numar. ;)

 

Marocul e o tara unde doua culturi majore coexista. Ma intereseaza sa observ simbioza dintre doua lumi atat de diferite. Turistic, poate doar Casablanca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×