Sari la conținut
Forum Roportal
Kilkoana

Salvatorul Romaniei

Postări Recomandate

Este o naivitate sa crezi ca Salvatorul Romaniei poate fi vre-un politician .... cred ca asemenea ineptii vin de la cei care au fost obisnuiti sa astepte ca mantuirea vine printr-un Mesia.

 

Salvarea Romaniei poate veni doar de la romani ...sau mai exact ...din MUNCA lor serioasa, sarguincioasa dar mai ales competenta! .... adica niste parametrii care actualmente nu se gasesc in lista de preocupari a nici unei forme de educatie ...si ca atare salvarea se mai amana cateva decenii ...adica pana ne ia si pe noi salvarea.

 

Cand vom intelegesi noi acest lucru ...o sa fim ceea ce am fost intotdeauna ...cea mai murdara, lenesa si "smecherita" tara ....de data asta din UE!

 

Este meritul incontestabil al invatamantului romanesc ca formeaza generatii intregi care se disting prin asemenea "valori"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cam asa si daca ati vazut si filmul cu atat mai bine

post-81979-1184693233_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca e poza Profetului Pedofilius care la peste 50 de ani ....radiaza de multumire ca a "rezolvat-o" pe nevasta lui de 13 ani !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vad ca ati inteles de nu se poate palpatin avid de putere a transformat republica in imperiu sub conducerea partii intunecate. da bine ma asteptam la remarci rasiste si xenofobe ca sa nu mai zic puerile

Editat de vali_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salvatorul Romaniei ar trebui sa aibe muschii lui Swartzenegger, rezistenta Gabrielei Szabo, umorul lui Huidu si Gainusa, banii lui Bill Gates, inteligenta lui Einstein, umanitarismul Maicii Tereza, spiritul de sacrificiu al caporalului Musat, siretenia lui Tepes, eruditia lui Iorga, charisma lui Guevara, perseverenta lui Raed Arafat, etc.

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Il facem in laborator, nici un exemplar din prezent nu este aproape de ceea ce Romania are nevoie.

Va fi intrecere stiintifica, care partid scoate reprezentant mai de marca, facut din genele tuturor membrilor, ce este mai bun de la fiecare.

Numai asa ar baga politicienii bani in stiinta (genetica).

Ar avea totusi grija ca gena supunerii neconditionate sa fie activata, un geniu incontrolabil iar trimite si pe ei la puscarie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Politicianul ideal ar trebui să fie un om care să nu-şi bage nasul

Editat de empor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×