Sari la conținut
Forum Roportal
Kilkoana

Salvatorul Romaniei

Postări Recomandate

Eu cred ca oameni ca tine ar trebui sa vina acasa si sa salveze Romania ... daca esti atat de bun .... e pacat sa stai la harapi si sa le scoti camila la plimbare

na ca io imbin placutul cu utilul ma plimb cu camila si muncesc in magazinul pe care firma la deschis aici

Editat de vali_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu c red ca ar trebui sa vi cu Know-how-ul acumulat si poate deschizi in Ro un camilodrom ...unde vei putea si comercializa piese de schimb ptr camila ...ex boase ... nu crezi ca ar fi o afacere buna?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In toata istoria asta a noastra, niciodata nimeni nu s-a luptat pentru un trai mai bun! Decat atunci cand ne-a fost atacata credinta am ripostat si noi, doar atunci, in rest cam amorteala..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu c red ca ar trebui sa vi cu Know-how-ul acumulat si poate deschizi in Ro un camilodrom ...unde vei putea si comercializa piese de schimb ptr camila ...ex boase ... nu crezi ca ar fi o afacere buna?
daca toti ar avea idei ca tine erau cozi la declararea falimentului
In toata istoria asta a noastra, niciodata nimeni nu s-a luptat pentru un trai mai bun! Decat atunci cand ne-a fost atacata credinta am ripostat si noi, doar atunci, in rest cam amorteala..
ai dreptate si nici in 89 nu se intampla nimic da a fost manipulata populatia sa iasa in strada . la mine la bloc au venit cu o dubita si portavoce si ii rugau pe locatari sa mearga sa apere televiziunea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.... Ai muncit vreodata pt. un patron care nu-ti face contract de munca, t plateste mai putin si iti si elimina sansele de a avea vechime in munca? Afla ca sunt destui "smecheri" cu diploma care accepta aceasta bataie de joc prin care imbogatesc patronii cu adevarat smecheri.

Lasă legendele astea, valabile pe vremea lui Văcăroiu premier :D

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate si ca sa va fac sa radeti la noi sa agajat o tipa dupa o luna pleaca. de ce? nu facea fata la 2 posturi noaptea era animatoare in disco max.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru romania tre unu cu mana forte. sa ii adune de pe strazi si sa ii puna la munca sa nationalizeze industria si o parte din agricultura .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
<br />In toata istoria asta a noastra, niciodata nimeni nu s-a luptat pentru un trai mai bun! Decat atunci cand ne-a fost atacata credinta am ripostat si noi, doar atunci, in rest cam amorteala..<br />
Asta ai vazut tu in filmele lui Sergiu Nicolaescu? ...sau ai citit in Biblie?Fiecare domnitor s-a luptat ptr trai mai bun ...(bineinteles ca e vorba de traiul sau) ... de asta ii puneau pe bietii osteni sa se bata cu turcii cand acestia veneau sa stranga tributul catre Poarta!!
<br />pentru romania tre unu cu mana forte. sa ii adune de pe strazi si sa ii puna la munca sa nationalizeze industria si o parte din agricultura .
Te-ai trezit cumva din coma lunga de 20 de ani si nu te poti adapta la noutati...sau ai stat prea mult cu camila in soare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta ai vazut tu in filmele lui Sergiu Nicolaescu? ...sau ai citit in Biblie?Fiecare domnitor s-a luptat ptr trai mai bun ...(bineinteles ca e vorba de traiul sau) ... de asta ii puneau pe bietii osteni sa se bata cu turcii cand acestia veneau sa stranga tributul catre Poarta!!Te-ai trezit cumva din coma lunga de 20 de ani si nu te poti adapta la noutati...sau ai stat prea mult cu camila in soare?

cand o sa zici ceva elocvent o sa iti raspund momentan doar faci pe inteligentul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×