Sari la conținut
Forum Roportal
eddy1973

Despre intalnirile de gradul 3 nu se vorbeste deloc aici? E.T. nu prezinta interes?

Postări Recomandate

Adnana

Ai asistat vriodata la vrio autopsie facuta in zilele noastre sa vezi ce tehnica avansata au medici din zilele noastre ?

Sant si medici care nu pot rezista sa asiste la o autopsie , da in balbaiala , iar cel care face autopsia are ratie de 100g lichior pentru a avea curaj chiar daca a facut sute de autopsii .

Cam ce scule performante crezi ca au astea ?

- ferastrau pentru taiat oase care este manuoal si acum , cel folosit in deplasari .

- pense

- cantar

Etc.

Am un prieten care a esit la pensie din meseria de facut autopsii ,cand a esit la pensie a fost nevoit sa formeze maimulti subalterni pentru al inlocui , multi dintre instruiti au fugit , nupre lea placut .

Acest prieten a cam inebunit din cauza unei autopsii facute unui copil care era in moarte clinica ,dar doctoru a constatat ca acesta este mort , probabil din neatentie , pentru ca atunci a fost un acident cu inplicarea multor persoane .

Eu iti propun sa mergi la o morga si sa ceri sa asisti ca baetii sant amabili si apoi vezi ce avansati sant o ramai masca .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parca este topic de intilniri de gr 3, nu de autopsii.

Acum am vazut topicul.

si daca nu sint intilniri din astea dese, inseamna ca fiintele nu exista? E ca si cum as spune ca Daca eu nu ma intilnesc cu unele persoane, inseamna ca nu exist.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×