Sari la conținut
Forum Roportal
cjsonix

Daca ati castiga 3 milioane de euro?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

in primul rand m-as muta la roma cred sa nu cred ca as mia calca in Romania decat in vacante sa-mi vad familia si atat ! jumatate din bani i-as investi in cinematografie , mi-as deschide o galerie de arta si ... mi-as pune rucsacul in spinare si as pleca in lume ! :victory:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in primul rand m-as muta la roma cred sa nu cred ca as mia calca in Romania decat in vacante sa-mi vad familia si atat ! jumatate din bani i-as investi in cinematografie , mi-as deschide o galerie de arta si ... mi-as pune rucsacul in spinare si as pleca in lume !  :victory:

[snapbacca]35051[/snapbacca]

 

:) De ce tocmai Roma, daca vrei sa scapi de Romania. Acolo e o a doua patrie a rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I-as da pe toti pentru a reusi sa-i fac pe medicii romani sa studieze si ei mai in profunzime boala numita SMA care imi fura ce e mai de pret in viata mea:bucuria de a fi mama. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand mi-as ajuta familia, apoi mi-as cumpara o casa sa fie numai a mea si apoi as ajuta pe toti care au probleme si implicit animalele, as face un azil pentru ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bineinteles ca as incerca sa-i inmultesc .....as fi castigator la loteria raiului si as profita de asta.....nu vreau sa afirm ca as dona desi eu cred ca o particica din ei i-as da de buna voie(in schimbul unor masini exotice si femei model :dee ).....dar banu cum este amuleta suprema capabila sa schimbe orice si sufletele oamenilor sunt corupte asa ca mai injurati-va si pe voi insiva din cand in cand :dee......acuma depinde de caracterul fiecaruia fiindca banu face pe om(puternic sau slab) si nu omu pe ban(asta e doar o iluzie :cry: ).....

 

 

have a nice flight

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu o asemenea suma se pot face foarte multe lucruri. Totul este sa nu te fure valul.

As acorda o suma considerabila pentru rezolvarea maladiilor CANCER si SIDA.

As asigura un trai decent mostenitorilor si as vizita intregul mapamond.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand as depune o buna parte din ei la mai multe banci de renume (mai bine sa fi sigur). Desigur ca as dona ceva la CARITAS sau o societate de genul asta.

Cu riscul de a repeta, as calatori (doar asa putin sa vad locrurile cele mai renumite si frumoase din lume) stiu si eu Franta, Anglia, Italia (mai mult din Europa) si poate un spectacol de Broadway, dar categori nu Hollywood. :tease:

Apoi ma vor apuca remuscarile :tease: asa ca o sa mai donez niste bani sau o sa-la rog pe Victor sa ma ajute sa fac ceva bun pentru tara asta.

Si apoi o sa raman fara bani si o sa-mi caut o slujba si o sa le povestesc nepotilor mei cum e sa in alte tari. (Dar sa traim pana atunci)

Editat de tulipgirl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt multi bani la mijloc!

Pai mi i-as pune intr-un cont!Si pt inceput mi-as face o casa si asa dona la o casa de copii!Si mi-as lua toale si etc1 ^_^ :yahoo: :doh:

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×