Sari la conținut
Forum Roportal
Alepsik

Faze penibile...rau! in sex, desigur...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu ca e vorba de timiditate, dar chiar nu mi s-a intamplat nimic asa hazliu sau tragic, depinde cum privesti lucrurile :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma surprinde sa vad ca ati dezbatut subiectul meu. Ma asteptam sa citesc mai multe despre faptele voastre. In legatura cu prostituata nu ma dau in vant dupa asa ceva; de fapt eu am avut doar doua in viata mea. Una in Romania, atunci si una in Italia, acum vreo 2 ani. Si un trans, recunosc. Curiozitatea, ce sa-i faci... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
. La cativa km de Brasov am luat in masina 2 prostituate si odata ajunsi la Brasov mi-am trimis prietena la plimbare pt jumatate de ora, fara sa-mi dau seama de gravitatea faptei.

no shit :flowers: ai dezumflat-o si ai pus-o in portbagaj ? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda...

Eram o data cu prietena o prietena, fumasem toata noaptea si - desi ma spalasem pe dinti - tot aveam impresia ca am un gust dezagreabil...Asa ca am servit doua pernutze de "Orbit". In timp ce savuram eu orbitu' simteam cum se improspateaza gura si imi revine buna dispozitie. Imi era drag de ea asa ca am inceput s-o sarut si s-o strang in brate...Deh, abia ne cunoscuseram asa ca dupa atatea saruturi pasionale m-am gandit sa trec la pasul urmator. Si incep sa o sarut tot mai jos, ea se framnata si gemea, lucru care pe mine ma excita cumplit.

Toate bune si frumoase, pana cand la un moment dat nu stiu cum dreq s-a intamplat dar mi-a scapat guma din gura si s-a lipit fix pe blanita ei!. Am dat sa o iau, dar deja se lipise si era imposibil sa o mai iei de acolo. Si ca si cum asta nu ar fi fost indeajuns, s-a mai si intins. Imi venea sa urlu de nervi.

Este inutil sa spun ca intr-un final am reusit sa o scoatem dar cu...foarfeca, iar cheful de nebunii a trecut si dus a fost!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda... aburit bine de ceva licori bahice , ma retrag spre dimineata cu o tanara juna , la un hotel din frumosul targ al Moldovei- Iasi, toate bune si frumoase ... lumina stinsa, mozoale ... mai si avea fata asta un sfarc tare :bye: .

dimineata ma trezesc primul, trag draperiile , o privesc mai indeaproape ... cand ce sa vezi , avea fatuca asta un neg fix deasupra sfarcului , neg pe care in incosntienta mea l-am mozolit toata noaptea :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"... avea fatuca asta un neg fix deasupra sfarcului, neg pe care in incosntienta mea l-am mozolit toata noaptea:o:

 

 

 

Intr-un banc intitulat "aventuri pe intuneric" am citit ceva asemanator, ca era o buba cu puroi care s-a spart in gura mozolitorului si credea ca-i lapte matern!!!!

 

 

 

Parca mai este un topic asemanator, nu identic ???? daca memoria ma ajuta bine!

Editat de Olga Khan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand ce sa vezi , avea fatuca asta un neg fix deasupra sfarcului , neg pe care in incosntienta mea l-am mozolit toata noaptea :o:

 

 

Intr-un banc intitulat "aventuri pe intuneric" am citit ceva asemanator, ca era o buba cu puroi care s-a spart in gura mozolitorului si credea ca-i lapte matern!!!!

:tease: Aoleuuuuuu nu vreau sa ma pun in situatii din astea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta tine mai mult de penibil sau de comic? Am avut si eu mai multe faze, dar n-as stii daca sa le introduc in categoria tragicului sau a comicului. Dar cea mai penibila faza care mi s-a intamplat si de care mi-a fost rusine mult timp, fara sa constientizez despre ce s-a intamplat a fost asa: La sfarsitul unei frumoase zi de vara dupa o vizita la Sighisoara si Bran ne-am intors la Brasov eu, prietena mea si un amic de-al nostru. La cativa km de Brasov am luat in masina 2 prostituate si odata ajunsi la Brasov mi-am trimis prietena la plimbare pt jumatate de ora, fara sa-mi dau seama de gravitatea faptei. Dupa jumatate de ora ne-am reintalnit asa cum a fost vorba... Ne-am intalnit si-a doua zi, si-a treia ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat... si asta pt ca ma iubea. Dar a fost singura faza de gen pe care am facut-o in viata de cuplu... pana acum :giverose:

 

ce urat din partea ta. si ea si-a dat seama si te-a iertat? :o cam fraierica prietena asta a ta. nu te supi pe mine dar spun ce cred.

 

despre faze penibile care mi s-au intamplat nu am ce sa va povestesc ca nu mi s-a intamplat ink nimik ce as putea spune ca e chiar penibil

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda...

Eram o data cu prietena o prietena, fumasem toata noaptea si - desi ma spalasem pe dinti - tot aveam impresia ca am un gust dezagreabil...Asa ca am servit doua pernutze de "Orbit". In timp ce savuram eu orbitu' simteam cum se improspateaza gura si imi revine buna dispozitie. Imi era drag de ea asa ca am inceput s-o sarut si s-o strang in brate...Deh, abia ne cunoscuseram asa ca dupa atatea saruturi pasionale m-am gandit sa trec la pasul urmator. Si incep sa o sarut tot mai jos, ea se framnata si gemea, lucru care pe mine ma excita cumplit.

Toate bune si frumoase, pana cand la un moment dat nu stiu cum dreq s-a intamplat dar mi-a scapat guma din gura si s-a lipit fix pe blanita ei!. Am dat sa o iau, dar deja se lipise si era imposibil sa o mai iei de acolo. Si ca si cum asta nu ar fi fost indeajuns, s-a mai si intins. Imi venea sa urlu de nervi.

Este inutil sa spun ca intr-un final am reusit sa o scoatem dar cu...foarfeca, iar cheful de nebunii a trecut si dus a fost!

 

 

Am mai auzit genul asta de poveste dar totusi... ca sa fim sinceri..HELLO !! E 2007 ... femeile folosesc de ceva vreme lamele de ras sau ceara iar stuful nu se mai poarta de foarte multa vreme ... :D))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am mai auzit genul asta de poveste dar totusi... ca sa fim sinceri..HELLO !! E 2007 ... femeile folosesc de ceva vreme lamele de ras sau ceara iar stuful nu se mai poarta de foarte multa vreme ... :flirt:))

Bun bun dar poate avea si ea facuta acolo o freza si nu era rasa de tot, ca doar nu a zis domnul Her ca avea stufarie ... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×