Sari la conținut
Forum Roportal
Alepsik

Faze penibile...rau! in sex, desigur...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cand ce sa vezi , avea fatuca asta un neg fix deasupra sfarcului , neg pe care in incosntienta mea l-am mozolit toata noaptea :focus:

Aoleo, Raule, abia am mancat si acum imi vine sa vars. :pardon::no:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am mai auzit genul asta de poveste dar totusi... ca sa fim sinceri..HELLO !! E 2007 ... femeile folosesc de ceva vreme lamele de ras sau ceara iar stuful nu se mai poarta de foarte multa vreme ... :focus:))

poate era fata de la ..provence ..ce nu ati mai vazut ..bine ca nu a cazut inauntru ,era mai rau ,sa bage mana dupa ea ..:pardon:

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am mai auzit genul asta de poveste dar totusi... ca sa fim sinceri..HELLO !! E 2007 ... femeile folosesc de ceva vreme lamele de ras sau ceara iar stuful nu se mai poarta de foarte multa vreme ... :D))

Domnu' conte!

Imi plac "intelighentii" de mor, d-aia asa ca tine!

Faptul ca este RASA jos de tot nu exclude sa aibe blanita putin mai sus. Mai verifica-ti IQ ca a ajuns subunitar!

Editat de Her

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Domnu' conte!

Imi plac "intelighentii" de mor, d-aia asa ca tine!

Faptul ca este RASA jos de tot nu exclude sa aibe blanita putin mai sus. Mai verifica-ti IQ ca a ajuns subunitar!

 

 

:P

 

sau chiar sa poarte o eleganta blanita... de vulpe argintie, sa zicem :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Domnu' conte!

Imi plac "intelighentii" de mor, d-aia asa ca tine!

Faptul ca este RASA jos de tot nu exclude sa aibe blanita putin mai sus. Mai verifica-ti IQ ca a ajuns subunitar!

 

te-ai expmimat asa: "Deh, abia ne cunoscuseram asa ca dupa atatea saruturi pasionale m-am gandit sa trec la pasul urmator. Si incep sa o sarut tot mai jos, ea se framnata si gemea, lucru care pe mine ma excita cumplit.

Toate bune si frumoase, pana cand la un moment dat nu stiu cum dreq s-a intamplat dar mi-a scapat guma din gura si s-a lipit fix pe blanita ei!."...

 

... deci era blanita de jos si acu o dai la intors ca nu era aia ... daca era vb de cap vorbeai de par nu de blanita (:D ...bleach, ditamai stufu' dac ti-o trebuit foarfeca :P)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te-ai expmimat asa: "Deh, abia ne cunoscuseram asa ca dupa atatea saruturi pasionale m-am gandit sa trec la pasul urmator. Si incep sa o sarut tot mai jos, ea se framnata si gemea, lucru care pe mine ma excita cumplit.

Toate bune si frumoase, pana cand la un moment dat nu stiu cum dreq s-a intamplat dar mi-a scapat guma din gura si s-a lipit fix pe blanita ei!."...

 

... deci era blanita de jos si acu o dai la intors ca nu era aia ... daca era vb de cap vorbeai de par nu de blanita (:crazy: ...bleach, ditamai stufu' dac ti-o trebuit foarfeca :crazy:)

Daca vedeam blanita, fugeam instantaneu :P :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va mai zic una: ma intorc intr-o seara cu prietenul meu de la un club, f bine-dispusi. Am zis hai ca raman sa dorm la el. Intram in casa, era un hol, in dreapta era camera lui, in stanga mai era o camera si dup-aia camera alor lui. Nu mai avem noi rabdare si incepem sa ne sarutam, sa ne harjonim, sa ne dezbracam acolo pe hol...Ne tavaleam noi pe acolo de mama focului cand aud la un moment dat ca se deschide o usa. Era intuneric bezna , nu se vedea absolut nimic. M-am speriat si am dat sa ma ridic, dar am daramat o groaza de tampenii care erau pe un dulap, asa ca am ramas ghemuita. Si aud o voce care intreaba:"Cine e aici?". Era maica-sa. La care eu: "saru-mana, ce mai faceti?" (repet ca era bezna, noi eram amandoi dezbracati). Si ea: "AAa, voi erati copii? Vai am zis ca mor de frica, am crezut ca au intrat hotii". Deci...a fost super penibil, noi nici nu stiam ce sa facem, ca n-aveam tupeu nici sa ne imbracam, ca se auzea orice gest. Si a plecat femeia, desigur ca s-a prins ce faceam, oricum a fost cu mult bun-simt ca n-a aprins lumina. Imi imaginez ce galagie am facut daca ne-a auzit pana si ea, care era la doua camera de noi..si dormea.

 

Alta data eram la mine. Tot asa ne-apuca pe noi, eram la mine in camera. Ai mei erau in partea cealalta a casei, daca ar fi venit spre noi, as fi auzit pt ca mama tranteste usile de obicei. Eeeeii, dar nu stiu cum...in seara aia mama n-a mai trantit usile.Si nici n-am auzit cand a deschis usa la camera. Era cu sora-mea de mana, venise sa ne arate un deschizator de bere care canta. Si foarte vesela intra in camera dupa cum v-am spus cu sora-mea si aprinde lumina. Si...surpriza!!! Noroc ca nu fusesem complet dezbracati, el apucase sa-si traga pantalonii, dar eu nu prea...Ma uitam ca o idioata la mama si nu stiam ce sa zic, copilul ala se uita si el nedumerit si zice mama pana la urma: "Haide, hai sa mergem de aici". A fost destul de nasoala situatia, cred ca am mai stat vreo ora jumate in camera, ca n-aveam curaj nici eu nici el sa iesim...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda...

Eram o data cu prietena o prietena, fumasem toata noaptea si - desi ma spalasem pe dinti - tot aveam impresia ca am un gust dezagreabil...Asa ca am servit doua pernutze de "Orbit". In timp ce savuram eu orbitu' simteam cum se improspateaza gura si imi revine buna dispozitie. Imi era drag de ea asa ca am inceput s-o sarut si s-o strang in brate...Deh, abia ne cunoscuseram asa ca dupa atatea saruturi pasionale m-am gandit sa trec la pasul urmator. Si incep sa o sarut tot mai jos, ea se framnata si gemea, lucru care pe mine ma excita cumplit.

Toate bune si frumoase, pana cand la un moment dat nu stiu cum dreq s-a intamplat dar mi-a scapat guma din gura si s-a lipit fix pe blanita ei!. Am dat sa o iau, dar deja se lipise si era imposibil sa o mai iei de acolo. Si ca si cum asta nu ar fi fost indeajuns, s-a mai si intins. Imi venea sa urlu de nervi.

Este inutil sa spun ca intr-un final am reusit sa o scoatem dar cu...foarfeca, iar cheful de nebunii a trecut si dus a fost!

 

Am patit si eu ceva asemanator... Doar ca la mine a fost si mai grav...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am auzit de faze cool de gagici care ragaiau cand se sarrutau , sau dadeau aere :flowers:

 

un prietien a vomat pe iubita in timp c se sarutau la disco

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am mai auzit genul asta de poveste dar totusi... ca sa fim sinceri..HELLO !! E 2007 ... femeile folosesc de ceva vreme lamele de ras sau ceara iar stuful nu se mai poarta de foarte multa vreme ... :D))

dar poate el nu povesteste de intamplare din 2007 ;) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×