Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

intelegerea pt barbati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

simplu....1 nu ii place sa fie cicalit.... si mai ales sa " i se dea " indicatii in treburile sale......

2.ii place sa "nu se simta" sufocat.... (nerabdarea femei il deranjeaza) ........

3. il deranjeaza " miile " de intrebari din nou si din nou..... dupa ce a dat un raspuns...

4. ii place ca partenera sa fie " deschisa" la minte.....

5. ii place sa i se respecte "libertatea"

6.ii place sa fie " dragalasit" dar nu tot timpul.....(mai ales cind are ceva de facut)

7.ii place sa nu fie tras de limba prin intrebari puerile....

8.cere timp sa poata decide...... ( desi multe femei gresesc cind cred ca merge numai pe instinct) :lol:

9. cu iubire si in iubire poate face multe...dar nu va face nimic fortat

multa iubire

Ai tu dreptate, dar oare noi femeile nu avem nevoie de aceleasi lucruri? De ce voi aveti voie orice, si noi nu?????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aceeasi intrebare mi-am pus-o, cu aceeasi nedumerire care o simt la tine, dar ... vezi tu, Biblia are aplicabilitate in orice deci si aiiiiici :lol: ...cum ? pai ia sa vedem ce zice Biblia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai tu dreptate, dar oare noi femeile nu avem nevoie de aceleasi lucruri? De ce voi aveti voie orice, si noi nu?????

 

 

cine a zis ca nu avem voie orice ? cine ne interzice ? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai tu dreptate, dar oare noi femeile nu avem nevoie de aceleasi lucruri? De ce voi aveti voie orice, si noi nu?????

am spus ca nu aveti nevoie de ac lucru? problema e ca " daca incepem " sa va cicalim cum faceti voi s-ar putea sa va urcati pe pereti..... :lol: (la cit de sensibile sunteti )

2. nu cred ca "ne bagam" nasul in treburile voastre femeiesti....dar viceversa nu e valabila :doh:

3. un barbat nu va intreba "de mii de ori " ac lucru..... asa ca :P

etc

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da-i senzatia ca EL conduce,si te va crede sufletul lui pereche! :lol:

 

:P :cheer: supertare

 

 

bai deci ma scoate din toate rabdarile

 

dupa ce ca ma chinui sa ma port frumos ca san u mai fie conflict vine si face mistouri cat sa ma enervez iar ... si daca l-am ignorat si ma faceam ca citesc a venit calare peste mine ... tot ca sa mai se joace de-a cat de smecher e el

 

daca raspund provocarilor intram in conflict daca il ignor ma zgandara pana il bag in seama

 

turbez :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma invata si pe mine cineva cum sa inteleg un barbat care nu recunoaste cand greseste sau judeca gresit o situatie? :lol:

Multumesc. :doh:

Ciudat, eu nu gresesc NICIODATA... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Verdictul e clar: nu inteleg. :|

 

 

Esti blonda, noi intelegem. Dar ce nu intelegi? :lol: Poti fi mai explicita?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da-i senzatia ca EL conduce,si te va crede sufletul lui pereche! :lol:

Nu se poate "sa-i dai senzatia ca....". Daca faci asta, inseamnca ca el chiar conduce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P

Daca are cu cine....deh! :yahoo: Nu stiam ca ai copchil!

pai ... daca ma impun ...hmmm, ia stai putin ca acu mi-am dat seama ca ce il schimba sunt mistourile yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuu! cand fac misto de o chestie la el, renunta ! am gasit butonul :doh:

 

 

da... :)...am inca un copchil si ambii orgoliosi :lol:

 

deja am par alb

 

 

Nu se poate "sa-i dai senzatia ca....". Daca faci asta, inseamnca ca el chiar conduce.

 

bai ...zi ca el ... dar fa ca tine subtil, gasesti tu motivatii

 

eu ma amuz cand ii zic ceva zice ca nu-i bine dar ii spune altcineva sau i se arata cumva ca asa cum ii spusesem io e bine ... dar credeti c-am auzit vreodata "da, iarta-ma, ai dreptate" .. neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

haidi bai mai scrieti ceva ca turbez singura si pe messs nu-i mai nimeeeeeeeeeeeeeeeeni :(

 

aoleo, si-o scos masele, sa vedeti ce ciufut e in seara asta ... :cheer: ...sa-mi trag

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×