Sari la conținut
Forum Roportal
Dj Hestia

House-ul - hrana pentru suflet - topic combinat

Postări Recomandate

mi se pare mie, sau nu prea se vorbeste de house pe forum-ul asta? eh... daca totusi ati gustat din ritmurile inconfundabile ale acestui SUPER gen muzical, dati-va cu parerea aici, mai aruncati cate un titlu de piese noi... orice va trece prin cap! HIT IT! :pee

 

totusi! spuneti ceva, daca tot va uitati!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce m-as face daca nu ar fi existat house-ul. Melodii reprezentative: Armin van Buuren - Burnt with desire si tot ce canta ATB si Paul van Dyca :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vad ca pe situ` asta nu prea se vb de house,trance sau tecnho :).And now sa ma dau cu parerea :pee : cred ca housu` este mai popular decat genu manele.

Artisti de marca : ATB,Benny,caate Ryan,Tiesto si multi multi altii....

Sper ca in viitor sa vb lumea pe`aci de niscaiva house.

Pana atunci,numa` bine si.... HAUS :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vad ca pe situ` asta nu prea se vb de house,trance sau tecnho :).And now sa ma dau cu parerea :pee : cred ca housu` este mai popular decat genu manele.

Artisti de marca : ATB,Benny,caate Ryan,Tiesto si multi multi altii....

Sper ca in viitor sa vb lumea pe`aci de niscaiva house.

Pana atunci,numa` bine si.... HAUS :dee

 

 

 

 

looool normal ca e mai popular decat maneaua in discoteci se asculta house nu prea am mai auzit manele prin disco si asta e f bine ... faza e ca pentru mine toate melodiile house suna cam la fel :socca: :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit cineva care asculta house! bravo alex!!

iar pe tine thugtudor, fara suparare, tin sa te contrazic! nu toate piesele house suna la fel. probabil ca tu nu asculti asa ceva, sau poate ca nu iti place, dar adevarul e ca, daca ii dai mai multa atentie, vei vedea ca house-ul nu suna deloc rau si ca sunetele sunt foarte foarte foarte variateeeeeeeee!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am incercat sa ascult am multi prieteni addicted to DNB si am mers la multe party-uri house si tot nica mi se par la fel toate .... asta e nu e genu meu sorry nu ma bag :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca mai sunt persona carora le place house-ul si DESIGUR e mai ascultat si mai agreabil decat o manea. Ex. de artisti Sylver, Lasgo :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor e bine ca ascultati haus! Si mie-mi place! Adica IMI PLACE la greu! dar eu am facut un pas mai departe si m-am suit pe un programel destul de simpatic - FruitLoops - si mi-am creat propriul haus :dee:de:de! Depinde de starea mea de spirit cum suna si de obicei suna fine :pee(mi-mi place)! Daca mai stie careva vre-un soft de genu asta nu va fie rusine sa-mi spuneti! PLIIIIIIIIIIIIIIIIZ!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bravo optmus! softuri nu prea stiu, dar tare curioasa sunt sa aud o creatie de-a ta! poate reusesti sa o impartasesti cu noi....! :cry:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×