Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Succesul la femei este innascut?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Foarte misto raspunsul lui Her, dar simt asa nevoia sa mai adaug ceva, legat de posibilitatea de a trece peste acele aspecte din succesul la femei, care este "dobandit": identificarea tipului de femeie care pe de o parte iti place, si pe de alta parte care stii ca ar raspunde la farmecul tau (ce a spus si Her), exersarea propriilor calitati si aptitudini, care te ajuta sa te detasezi de "concurenta", alegerea buna a "teritoriului" de "vanatoare"- mai exact, cauta acolo unde stii ca poti sa faci o diferenta.

Legat de fizic: am cunoscut barbati fara un fizic impresionant, dar stand de vorba cu ei, pur si simplu erau fermecatori, prin atitudine, subiecte de discutie, modul in care raspundeau la nevoile mele sau dorintele mele. Legea compensarii merge foarte bine, insa tot trebuie sa ai in minte imaginea femeii pe care ai vrea sa o cuceresti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca da, exista barbati care au acel ceva innascut si care nu tine de frumusete... :focus:

Editat de bridget jones

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Daca ai şurubul bun, femeia te ia din drum"

 

Are conotaţii porcoase, dar e destul de adevarat.. "proverbul" :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca da, exista barbati care au acel ceva innascut si care nu tine de frumusete... :P

Corect ! Asa e .. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
banii n-aduc fericireea mult mai de pret e iubireea fiindca n-o poti cumpara ( iubirea si loto-ul...e oarbe)

Poate in povesti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×