Sari la conținut
Forum Roportal
k3k3

Erectia - Topic combinat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Circumferinta este perimetrul, grosimea.

Diametrul este lungimea segmentului care uneşte două puncte ale unui cerc trecand prin centrul lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Circumferinta este perimetrul, grosimea.

Diametrul este lungimea segmentului care uneşte două puncte ale unui cerc trecand prin centrul lui.

ok...acusi intelesi.....stai ca ma luminasi...da puii mei asa m-am gandit si io...da stat eu si masurat cu rigla o ata si cat zicea domnu de circumferinta ...cred...ca....s-au is eu prea neexperimentata :spiteful: ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buuun, si acum ca s-a lamurit cum e cu diametrul si circumferinta, trecem inapoi la ale noastre! trad.: ale topicului, ON-topic, da? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica la erectie.

 

Pervert.

 

bineinteles, doar acesta e subiectul discutiei.

din experienta, din auzite, din folclor sau din imaginatie, tu ce ne poti spune la tema, K?

 

fetelor, la subiect va rog! :spiteful:

 

Kontro, fii cuminte si nu-mi tulbura linistea topicului si a doamnelor/domnisoarelor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lasa, nu-i nimic. Putini tin minte lucrurile elementare pe care le invata la scoala...

Cateodata chiar nu isi dau seama ca folosesc in mod constant si total aiurea timpurile verbale...dar geometria?

mai...eu tot timpul am fost paralela cu geometri......din cauza asta nu am luat eu zece la bac...si am luat numa 9,60...de la geometri...da nu-i nimic niciodata nu e prea tarziu sa inveti :tease:

 

bineinteles, doar acesta e subiectul discutiei.

din experienta, din auzite, din folclor sau din imaginatie, tu ce ne poti spune la tema, K?

 

fetelor, la subiect va rog! :P

Kontro, fii cuminte si nu-mi tulbura linistea topicului si a doamnelor/domnisoarelor!

aaaa tu faceai pe aici curatenie...nu stiam cine tot sterge postariel...nu mai aveam eu cu ce sa fac off :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am o problema care ma macina de mai multa vreme.....am 20 de ani si am avut mai multe relatii sexuale cu diferite fete, si de fiecare data pe parcursul actului sexual erectia incepea sa scada.....daca sunt cu o fata inca de la inceput cand incepem sa ne sarutam deja am o erectie puternica doar ca atunci cand incepem sa facem sex incepe sa scada si nu mai pot continua....de multe ori am fost pus intr-o situatie foarte jenanta fata de partenera de sex si mai nou mi si frica sa incerc sa fac sex cu alte fete pentru ca nu vreai sa ma mai injosesc....nu stiu care ar putea fi problema....m-am gandit ca poate datorita ca obosesc de aceea imi scade erectia...tin sa mentionez k sunt fumator si cam odata pe saptamana beau cam destul de mult....va rog frumos sa ma ajutati daca se poate si as vrea sa stiu daca mai sunt si alte persoane cu problema ca a mea...va multumesc mult!!!

pai e si normal ca in timpul preludiului sa ai o erectie puternica. Daca fata in cauza chiar il are pe "vino n-coace" e posibil ca si cu mult inainte de primul sarut sa ai o erectie monstru si asta chiar in public! :o: Dar nu e normal ca in timpul actului sexual sa-ti scada in halul asta...si cum e cam devreme sa ne pronuntam ca lumea, am ca vin cu urmatoarele intrebari:

- Sex oral ti-au facut fetele respective?

- Atunci cand le-ai dezbracat complet, le-ai descoperit un defect sau o chestie care te-a surprins neplacut? Aratau un pic mai naspa dezbracate decat atunci cand le admirai imbracate sexy?

- Nu se implicau asa cum vrei tu?

 

Nu in ultimul rand, lasa naibii frica asta! Eu inteleg ca e o problema, dar tu prin teama asta ti-o vei face si mai mare! Atunci cand te gandesti mai intens "de ce nu mi se scoala, de ce nu se mai scoala?!!?!? hai scoala-te odata" pai atunci chiar c-o sa ramai cu ea fleasca. :pardon:

 

Te astept cu raspuns :o:

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×