Sari la conținut
Forum Roportal
k3k3

Erectia - Topic combinat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut tuturor.. Deci sa incep cat inca am tupeu sa impartasesc asa ceva pe un forum.Am o relatie foarte frumoasa si fericita de 11 luni de zile cu o fata.. Ne iubim cu adevarat ne-am demonstrat-o de mii de ori .. prin fapte nu vorbe si nimeni si nimic nu a stat niciodata intre noi.. Ca sa ii demonstrez ca nu aveam vreo intentie de altceva cu ea am asteptat pana sa fac pasul.. acela si anume inceperea vietii sexuale. Ea este virgina, eu am mai avut relatii sexuale fara nici o problema ( am mai avut o relatie serioasa de 1 an si in ultimele 3 luni ale relatiei, eram "de actiune" odata pe zi, odata la 2 zile.. se intampla din ce in ce mai des, in fine nu asta e problema ).. Prima oara.. cand trebuia sa se intample..acum vreo luna.. sa zic asa.. preludiul ( muskaturi, mangaieri, sarutari ) a durat in jurul la 2 ore.. si in tot timpul asta eu am fost in erectie puternica. Dupa 2 ore ( eu habar nu aveam ce avea ea de gand ) imi zice ca "ai grija de mine".. eu eram praf deja, nu mai puteam nici sa gandesc deci n-am fost in stare de nimic eram prea panicat ca ma luat asa direct ea in fine.Ne-am cam certat, eram suparat pe mine insumi, eram ferm convins ca ne vom desparti dar nu a fost asa, ma iubeste prea mult si spunea ca nu o intereseaza asemenea aspecte vom incerca pana cand vom reusi. M-am simtit eliberat.. A doua incercare.. s-a rupt prezervativul ( altul nu aveam.. shit ).. esuare totala. A treia incercare.. tot asa.. preludiu .. in juru la 1 ora.. joculete nice.. agitare unu pe altul.. eram ferms convins ca se va intampla in sfarsit.. ne-am dezbracat complet.. eram in erectie aproape totala pregatit, cand sa pun prezervativul.. ma cuprins o frica.. in inima de panica.. si pur si simplu ESUAT. dintr-o data "chioscu' s-a desumflat.." Nu stiu ce naiba e cu mine, de obicei nu patesc asa si sunt sigur pe mine dar cu ea e total altceva, mi-e frica sa nu o dezamagesc din prima n-am nici cea mai vaga idee.. Un sfat.. o parere.. orice sunt binevenite.. Btw, am 18 ani, ea are la fel.. Alte intrebari necesare pentru a va putea da un sfat, postati si va raspund instant.. Multumesc anticipat.

 

Suna cunoscut... Solutia: vin rosu. Pana te simti confortabil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce ar fi sa ti pui prezetvativul inainte sa incepeti jocurile ca sa scapi de momentul ala ....uneori daca te opresti risti sa pierzi totul....cum s a si intamplat...sry daca suna aiurea..n am experienta dar poate fi o solutie si asta....succes...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci trebuie sa povestesc ceva...nu stiu cat d bine este ce am facut eu... de cateva zile prietenul mu incearca a faac sex cu mine si eu l-am tot refuzat cu toate ca aveam chef dar parca nu ma simteam in stare cu toate ca el se puta frumos eu nu puteam..si astazi cand l-am lasat sa mearga mai departe si nu l-am refuzat si chiar ma simteam bine ...s-a intamplat un lucru mai greu de digeat pentu el...nu a pututu sa faca nimic...si am incercat amandoi si am vazut ca se simtea nasol mai ales ca mia zis ca niciodata nu a mai patit asa ceva .i-am zis sa nu isi faca probleme ca nu ii nimic si sa nu fie ingrijorat ca nu e nici o problema dar eu am vazut ca nu este ok...ca inca este suparat si ca a fost foarte dezamagit mai ales ca el s-a chinuit fffmult sa imi fie mie bine mai ales ca am fost intr-o periaoada proasta...si a incercat sa ma ajute....ce a ii fac eu? cum sa il ajut? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu, nu i-as mai aminti despre ... asta este .. se intampla, nu e primul nici ultimul... daca viitoare o sa fie mai relaxat fara griji ...

eu cand am plecat acum acasa...mi-a zis ca simte ca a ratat..sii-am zis ca nu-i nici o problema da nu prea e ok...si nici nu ma gandesc sa ii amintesc .. il las cateva zile sa-i treaca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cand am plecat acum acasa...mi-a zis ca simte ca a ratat..sii-am zis ca nu-i nici o problema da nu prea e ok...si nici nu ma gandesc sa ii amintesc .. il las cateva zile sa-i treaca

A exagerat ... nu cred ca sexul inseamna atat de mult pentru el ... iar daca tu nu te simteai intr-o pasa buna ... nu cred ca sexul era bun la momentul ala.

De aici pana la ratat este drum lung. O sa ii treaca ... e putin socat, dar o sa ii treaca....

Editat de ClassicBabyGirl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se poate intampla oricui...Este gresit sa crezi ca un barbat poate oricand si oriunde...La lipsa erectiei , inafara de cauzele fizice gen boli, de cele mai multe ori cauzele sunt psihice - neincredere in sine, stres mult, oboseala enorma, teama de a nu te face de ras.... daca mai incercati inca o data si totul va merge super va trece peste acest episod..Ai grija s anu ii reprosezi nimic si sa il incurajezi..lipsa erectiei este destul de rusinoasa pentru un barbat...

daca insa nu merge nici data viitoare sau datile viitoare ar trebui sa consulte un doctor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de cele mai multe ori cauzele sunt psihice - neincredere in sine

Păi, dacă azi n-are voie, m

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...Cred ca cel mai bine il ajuti incercand sa ignori acest mic incident...asa o sa isi dea seama ca aceasta "informatie" nu a persistat prea mult in mintea ta...si ca ai trecut peste fara "traume" :jester: .....Eu zic sa nu ii mai amintesti de acest incident..iar in continuare incerca sa pregatesti o seara cum stii tu mai bine...cu lumanarele....o lenjerie extrem de sexy ...ceva vin ....si daca nici de data asta nu o scoala :jester: ....du-l la un doctor... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×