Sari la conținut
Forum Roportal
9lives1left

Sexul cu fosta/fostul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

multzi au ochi sa ii vada numa pe cei din jur.......fiecare sa se culce cu cine vrea......iar daca un tip se intoarce la fost doar pt o partida de sex si nimic mai mult inseamna ca actuala nu i`a starnit in totalitate interesul sau e o chestie pe care multi nu o putem explica....acel impuls pe care il avem.....acea dorintza.....nush....spun altadata ca acum mor de somn :doh: :blink:

ma refeream la persoane lipsite de obligatii ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O vreme pare interesant dar nu e recomandat daca vrei sa iti refaci viata...Si in timp isi pierde din farmec doar daca vre sa te "descarci" si nu ai pe altcineva la indemana :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La un an jumatate de cand m-am despartit de una din foste m-am intalnit cu ea pe strada. Din intamplare. A doua oara am iesit, a treia oara a venit la mine si ne-am oprit pana la un punct. A patra oara am mers pana la capat. Nici un farmec, nici o placere, ca am facut-o cu ea sau cu o galeata, pt mine a fost tot-una. Ce-a fost o data a fost si nici macar o partida de sex nu mai poate oferi placere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atat din propria experienta cat si din experientele impartasite de alte persoane imi dau seama ca exista un interes "crescut" a ne mai "impleti" din cand in cand "destinele" cu cineva cu care am avut o relatie care s-a incheiat. voi ce parere aveti despre fenomenul asta? pt practicanti si nu numai

 

da..mi s-a intamplat deseori.

in momentul de fata am o fosta cu care imi mai impletesc destinul din cand in cand.strict amical.e micul nostru secret..sunt discret din punctul asta de vedere.

de obicei cand prietena nu e disponibila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×