Sari la conținut
Forum Roportal
9lives1left

Sexul cu fosta/fostul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu, in viata trebuie sa pretuiesti acel lucru la timpul lui, nu dupa ce l-ai scapat. Daca este o fata desteapta o sa se indrepte si o sa-si dea seama de asta. Daca o lasa dupa preludiu, nu inseamna ca o raneste, ci ii arata ca a fost cineva pentru ea si ca acum nu mai este. Ma intorc din nou.... trebuie sa pretuiesti cand ai, nu sa visezi apoi dupa ce il pierzi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
faza cu inselatul si parasitul a avut loc acum vreo 3 ani...iar de dragoste nu mai este cazul, tipul a trecut relativ usor peste situatia aiurea creata. cu fata s-a intalnit recent la un chef, iar actualul era plecat undeva intr-o delegatie prelungita. mai in gluma mai in serios a avut loc o "gramada ordonata" si cu acord reciproc intr-un ungher din localul unde avea loc cheful...diseara se intalnesc la el acasa la o "cafea"...ma bucura totusi ca in lumea asta se mai gasesc si lupi mancati de oi - si rad satisfacut in sufletul meu mic si meschin :cheer:

 

Si tipa vrea sa fie acum consolata pentru ca iubitul e plecat in delegatie. Hai ca-i frumos. Pe prietenul tau l-a parasit pentru ala si pe el il inseala cu prietenul tau. Oh, da, ce situatie incalcita. Probabil ca nici ea nu stie ce vrea. Poate ca nu isi iubeste iubitul din moment ce e dispusa sa se consoleze in bratele altuia, fie ca acesta este un "fost". Eu nu reusesc sa inteleg.

Prietenul tau nu are nimic de pierdut dar nici de castigat.

 

tipul este singur acum. daca ar fi avut pe cineva cu siguranta l-as fi sfatuit sa isi scoata chestia asta din cap...ca doar nu suntem animale...:cheer:

ca sa nu mai spun ca discutia care a initiat "gramada ordonata" a fost ceva de genul "ne intelegem ok, pacat ca nu pot vorbi cu el asa deschis cum discutam cu tine"

 

Si de ce nu face niste eforturi pentru a se intelege cu actualul cum se intelegea cu prietenul tau?! Da, asta e o scuza tampita.

Editat de CRUX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si tipa vrea sa fie acum consolata pentru ca iubitul e plecat in delegatie. Hai ca-i frumos. Pe prietenul tau l-a parasit pentru ala si pe el il inseala cu prietenul tau. Oh, da, ce situatie incalcita. Probabil ca nici ea nu stie ce vrea. Poate ca nu isi iubeste iubitul din moment ce e dispusa sa se consoleze in bratele altuia, fie ca acesta este un "fost". Eu nu reusesc sa inteleg.

Prietenul tau nu are nimic de pierdut dar nici de castigat.

Si de ce nu face niste eforturi pentru a se intelege cu actualul cum se intelegea cu prietenul tau?! Da, asta e o scuza tampita.

saraca...poate nu se poate abtine....consolarea cica ar fi pt lipsa de comunicare din relatia actuala... ce sa-i faci...atat de trist... :cheer:

 

tottaly offtopic crux, daca aia e poza ta, esti tare simpatica

Editat de 9lives1left

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
saraca...poate nu se poate abtine....consolarea cica ar fi pt lipsa de comunicare din relatia actuala... ce sa-i faci...atat de trist... :cheer:

 

tottaly offtopic crux, daca aia e poza ta, esti tare simpatica

 

 

Ce imi plac mie persoanele care se consoleaza in bratele altora. De fapt e mult mai usor sa alegi calea cea mai scurta decat sa cauti o rezolvare a problemei.

Ah, nu sunt eu in poza dar semanam :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
saraca...poate nu se poate abtine....consolarea cica ar fi pt lipsa de comunicare din relatia actuala... ce sa-i faci...atat de trist... :cheer:

 

tottaly offtopic crux, daca aia e poza ta, esti tare simpatica

 

 

stii ,am ajuns la concluzia ca cel mai bine ar fi sa nu-i mai judecam pe altii ....punem prea des etichete ,atata timp cat nu suntem in pielea personajului in speta ....tarfulitza ,cu cata usurinta jignim ,cel mai bine ii luam pa toti asa cum sunt ....oameni . nu se stie niciodata ce ne rezerva viitorul si nu stim cand suntem pusi intr-o situatie similara ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stii ,am ajuns la concluzia ca cel mai bine ar fi sa nu-i mai judecam pe altii ....punem prea des etichete ,atata timp cat nu suntem in pielea personajului in speta ....tarfulitza ,cu cata usurinta jignim ,cel mai bine ii luam pa toti asa cum sunt ....oameni . nu se stie niciodata ce ne rezerva viitorul si nu stim cand suntem pusi intr-o situatie similara ....

adevarat...totusi nu pot simti decat bleaaahh fata de fata aia...tarfulita sau nu, motivat sau nu...totusi... dar sa revenim la discutia noastra :cheer:

 

Ah, nu sunt eu in poza dar semanam :cheer:

atunci e de bine :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parere despre ea sau despre prietenul tau?

Eu as face in felul urmator: as merge cu ea pentru sex, am pregati ceva deosebit, as incepe cu un preludiu puternic de o ora si ceva, apoi cand sa inceapa actul sexual, m-as ridica si as pleca. Fara sa spun un cuvant, iar de atunci sa nu mai aud de ea....

Cat despre ea... o mica tarfulitza... parerea mea.

Asa ai face in vise.

Eu cred ca un gentelman nu eticheteaza astfel doamnele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adevarat...totusi nu pot simti decat bleaaahh fata de fata aia...tarfulita sau nu, motivat sau nu...totusi... dar sa revenim la discutia noastra :cheer:

atunci e de bine :cheer:

 

 

eu nu simt ...bleeeaah pentru ea ,ci mila .....sunt persoana care au nevoie de multa atentie,sunt dependenti de atentie .....unui betiv i se iarta totul ,a fost beat ...scuza ieftina....alcoolismul e privit ca o boala .....dependenta de sex ,e tot o boala .......orice forma de dependenta e o boala ....asa ca nu pot decat s-o compatimesc .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu este vorba de razbunare, ci de o chestie importanta. O face pe ea sa se gandeasca la ce e bine si ce e rau pe lumea asta. Un om normal dupa o astfel de experienta s-ar transforma... nu stiu ea..

Uite asa ajunge o partida de sex mijlocul pedagogic prin care ne invata barbatii ce este viata si eterna lupta intre bine si rau. In cazul asta sunteti profesori de filozofie sau sex? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×