Sari la conținut
Forum Roportal
9lives1left

Sexul cu fosta/fostul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cred ca am mai zis.....nu vad sensul sa te intorci in trecut. de ce sa faci sex cu fostul ? nu esti in stare sa iti gasesti pe altcineva ?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sex cu foste? hell yeah! :ok:

 

de ce nu? te mai ,,racoresti" un pic... e gratis, e discret, e previzibil (adica stii ce ii poate capul) dar nu e la fel ca si cu o prospatura si nici nu duce nicaieri.

 

ce il motiveaza pe barbat sa faca sex cu o fosta? pai cand e vorba de sex, noi barbatii nu trebuim impinsi prea tare de la spate... :o: daca timpa ne-a placut candva, inseamna ca o sa ne trezeasca poftele iar (presupunand ca nu a pus 20 de kile pe ea) si despartirea a mai improspatat si reinoit perceptia noastra asupra ei.

 

ce o motiveaza pe ea? poate inca mai are sentimente pentru el, poate se foloseste de pasarica sa il aduca inapoi, poate ,,o trece" doar si el e la indemana... poate atinge orgasmul mai greu si fostul stia smecheria, deci e mai sigur dacat unu nou care umbla aiurea la butoane... dar sa mai zica si ele ce le impinge...

 

dar pana una alta, sa ne intoarcem la credinta

:pope:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba da ce 1e stie popa asta :huh:

buna...eu mi-as dori sa fac sex cu fostul...visez de mult la asta...noi am fost un an impreuna aveam 18 ani atunci si eu nu am vrut sa-mi incep viata sexuala cu el...a fost prima mea iubire...de atunci au trecut 5 ani...il mai visez cateodata...acum sunt cu prietenul meu cum am zis de 5 ani..il iubesc, dar totusi mi-as dori sa fiu o noapte cu fostul....desi stiu ca nu prea se poate...nu am mai pastrat nicio legatura, l-am cunoscut undeva la tara, din orasul meu natal, acum m-am mutat intr-un oras vecin...m-as bucura sa ma intalnesc odata pe strada cu el....cum scria cineva pe aici...de ce credeti ca imi doresc asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca ti-ai fi dorit sa o faci , atunci, demult, dar ai refuzat din diferite motive. Cumva e firesc sa iasa la suprafata dorinta asta neimplinita, din cand in cand.

 

Parerea mea e ca e mai bine, ca daca ti-l iubesti pe actualul, sa nu faci o varza, poate ajungi sa cazi cu fundul intre luntri. Nu arunca 5 ani petrecuti alaturi de cineva pentru o fantezie. Priveste inainte, nu poti intoarce timpul inapoi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×