Sari la conținut
Forum Roportal
claudia2007

iubirea asta...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mersi.cateodata simt ca si el tine foarte mult la mine.numai ca nu o spune.eu as vrea sa fie si el mai deschis sa-mi spuna mai multe.sa fie mai comunicatic.dar poate ca e si prea devreme.totusi 2 luni nu e foarte mult.

Ai dreptate : 2 luni abia poti sa cunosti numele cuiva doar ! Caracterul omului se cunoaste dupa un timp indelungat !!! Aparentele de multe ori inseala Claudia !!!

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai dreptate : 2 luni abia poti sa cunosti numele cuiva doar ! Caracterul omului se cunoaste dupa un timp indelungat !!! Aparentele de multe ori inseala Claudia !!!

ar mai fi o chestie.eu stau cu el de 2 luni,dar daca va spun de cat timp il cunosc n-o sa va vina sa credeti:de aproape 16 ani(am fost in aceeasi clasa in scoala primara si generala).dar intamplarea a facut sa nu ne vedem ultimi 5 ani si apoi cand ne-am reintalnit a iesit ce a iesit.inainte il cunosteam dar ce pot sa zic in astia 5 ani oamenii se mai schimba,se maturizeaza,au alta gandire.

 

stiti aseara m-am simtit foarte bine cu el.am fost acasa la el ne-am ,,jucat'',ne-am harjonit.am discutat mai mult pe tema sexului si a fost de acord ca o sa ma astepte sa fiu eu destul de pregatita.chiar am ajuns la un anumit punct la care el a zis ca e mai bine sa ne oprim sa nu mergem mai departe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiti aseara m-am simtit foarte bine cu el.am fost acasa la el ne-am ,,jucat'',ne-am harjonit.am discutat mai mult pe tema sexului si a fost de acord ca o sa ma astepte sa fiu eu destul de pregatita.chiar am ajuns la un anumit punct la care el a zis ca e mai bine sa ne oprim sa nu mergem mai departe

E un baiat de treaba. Ce bine ar fi daca r exista in lumea asta mai multi asa , ca si el !!! Urmeaza-i sfaturile pentru ca iti vrea doar binele !!! Dragostea nu inseamna doar sa te plimbi cu cineva , sa te saruti cu cineva , sa-i spui ca il / o iubesti !!! Dragostea inseamna ....ceea ce face el ...adica ...iti vrea BINELE prin sfaturile pe care ti le da !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E un baiat de treaba. Ce bine ar fi daca r exista in lumea asta mai multi asa , ca si el !!! Urmeaza-i sfaturile pentru ca iti vrea doar binele !!! Dragostea nu inseamna doar sa te plimbi cu cineva , sa te saruti cu cineva , sa-i spui ca il / o iubesti !!! Dragostea inseamna ....ceea ce face el ...adica ...iti vrea BINELE prin sfaturile pe care ti le da !!!

 

E intr-adevar frumos ...e dovada de respect ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E un baiat de treaba. Ce bine ar fi daca r exista in lumea asta mai multi asa , ca si el !!! Urmeaza-i sfaturile pentru ca iti vrea doar binele !!! Dragostea nu inseamna doar sa te plimbi cu cineva , sa te saruti cu cineva , sa-i spui ca il / o iubesti !!! Dragostea inseamna ....ceea ce face el ...adica ...iti vrea BINELE prin sfaturile pe care ti le da !!!

SAU poate e suficient de jmecher... eu daca mi-as dori un anume lucru cred ca as porceda la fel...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ar mai fi o chestie.eu stau cu el de 2 luni,dar daca va spun de cat timp il cunosc n-o sa va vina sa credeti:de aproape 16 ani(am fost in aceeasi clasa in scoala primara si generala).dar intamplarea a facut sa nu ne vedem ultimi 5 ani si apoi cand ne-am reintalnit a iesit ce a iesit.inainte il cunosteam dar ce pot sa zic in astia 5 ani oamenii se mai schimba,se maturizeaza,au alta gandire.

 

stiti aseara m-am simtit foarte bine cu el.am fost acasa la el ne-am ,,jucat'',ne-am harjonit.am discutat mai mult pe tema sexului si a fost de acord ca o sa ma astepte sa fiu eu destul de pregatita.chiar am ajuns la un anumit punct la care el a zis ca e mai bine sa ne oprim sa nu mergem mai departe

Claudui daca o sa mai astepte inca o data pe atata timp cata a asteptat pana acum poate ai u sansa sa fi intalnit un baiata care chiar te place...daca nu m-ai gandestete..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SAU poate e suficient de jmecher... eu daca mi-as dori un anume lucru cred ca as porceda la fel...

9lives , tu iti doresti sa faci sex cu cineva ...spunandu-i ca nu vrei sa faci sex cu ea ? :P :beee: De fapt , inteleg ce vrei tu sa zici , insa nu toata lumea ar fi ca tine "jmecher" asa cum zici tu ca ti-ai dori !

 

Claudui daca o sa mai astepte inca o data pe atata timp cata a asteptat pana acum poate ai u sansa sa fi intalnit un baiata care chiar te place...daca nu m-ai gandestete..

Uite o fata inteligenta !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
9lives , tu iti doresti sa faci sex cu cineva ...spunandu-i ca nu vrei sa faci sex cu ea ? :P :beee: De fapt , inteleg ce vrei tu sa zici , insa nu toata lumea ar fi ca tine "jmecher" asa cum zici tu ca ti-ai dori !

Uite o fata inteligenta !!!

pai...da. n-o sa iti fac acum o incursiune in lumea ticalosului dar de cele mai multe ori obtii mult mai repede ceea ce iti doresti refuzand in prima faza ce ti se ofera rezervat doar pentru ca in mod sigur urmeaza sa primesti acel lucru, beneficiind de pe de asupra si de o doza de incredere din partea "partenerului de negocieri". este si parerea lui confucius, daca vrei sa ne certam il chem si pe el si ala te face varza :doh:...vorbeam doar la modul ipotetic...si mie imi pare tipul ok, dar cred ca e bine sa oferim sfatuitului/ei mai multe puncte de vedere, pentru a nu o impinge spre o greseala pe care doar ea-nicidecum noi, cu toate ca i-am vrut binele - o va plati.

Editat de 9lives1left

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai...da. n-o sa iti fac acum o incursiune in lumea ticalosului dar de cele mai multe ori obtii mult mai repede ceea ce iti doresti refuzand in prima faza ce ti se ofera rezervat doar pentru a fi sigur ca urmeaza sa primesti in mod sigur acel lucru,

Pai claudia , i s-a oferit din dragoste ( zice ea ) si el totusi i-a spus sa se mai gandeasca daca asta isi doreste !!! Mi-a placut reactia baiatului pentru ca foarte usor putea sa ia ce i se da !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai claudia , i s-a oferit din dragoste ( zice ea ) si el totusi i-a spus sa se mai gandeasca daca asta isi doreste !!! Mi-a placut reactia baiatului pentru ca foarte usor putea sa ia ce i se da !!!

da dar, la fel de foarte usor i se si putea lua inapoi daca se repezea ca flamandu la coliva...vorbesc DOAR la modul ipotetic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×