Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Ce vor femeile

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Volvo a cheltuit 3.5 milioane de $ ca sa afle ce vor femeile in materie de automobile.

 

Rezultatul a fost Volvo YCC.

Aici gasiti cateva poze: http://www.seriouswheels.com/top-2004-Volv...YCC-Concept.htm

 

Design-ul nu se aseamana deloc cu ce mi-as fi inchipuit eu ca si-ar dori. Funtionalitatea a primat in schimb in design-ul modelului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce vor femeile? ... este o intrebare fara raspuns. oricine a incercat sa raspunda la aceasta intrebare a facut o greseala imensa. raspunsul este in continuare un mister. si probabil asa va ramane. :twisted: :twisted: :twisted:

 

... si masina nu arata rau deloc. :winca: :winca: :winca:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca in cadrul proiectului au participat numai femei.

Masina parcheaza singura, i se deschid usile automat cand se apropie proprietarul de ea, exista un spatiu special pentru coc (in tetiera) si lista poate continua.

Sunt curios totusi care este pretul fiinca nu la-am gasisit listat niciunde.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
loc pentru tocul cui si pentru ungii are? daca nu atunci tot degeaba ... ::):  ::):  ::):  ::):  ::):

 

Pentru toc chiar are ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

::): ::): ::): ... si "aerbags" nu au mai montat pentru ca nu au nevoie. le tin la purtator. :twisted: :twisted: :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hei, am vazut cam tarziu acest forum si parerile Dvs., domnilor, despre ce vor femeile in materie de masini!

Nici macar nu v-ati gandit sa cereti parerea unei femei? Sau cumva credeti ca exista femei piloti (chiar si de avioane), nu numai de bolizi! Si ca nu toate vor sa fie conduse cu masina, ci vor sa mai si conduca!

 

Si ca stiu cate ceva despre o masina, nu numai ca are VAI culoare roz care i se asorteaza cu poseta, sau ca daca e cu atat mai mare, cu atat e mai bine!

 

Ei bine, sunt si femei care mai stiu cate ceva despre masini! Si chair despre mecanica! Sau despre vanzari!

 

Altfel, cum de majoritatea reclamelor pentru masini au si o femeie in ele, pentru ca se stie: A beautiful woman sells a (beautiful) car!

 

Sau, te pomenesti, ca egoul si mandria masculina ar fi jignite daca ar trebui sa se urce intr-o masina perfect confortabila si practica (asa cum este prototipul Volvo, tocmai Volvo, care creeaza masini solide si serioase, adresate in special barbatilor) fara sa trebuiasca sa mestereasca ceva la ea, fara sa comenteze ba ca ceva nu e reglat cum trebuie, ba altceva.

 

Domnilor, contraziceti-ma cu argumente viabile, nu cu surasuri misogine!

Sau aveti Dacii??? Sau nu stiti atata de multe pe cat va laudati

 

Si atunci sa ne auzim! :roll:

Mi-au!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hei, am vazut cam tarziu acest forum si parerile Dvs., domnilor, despre ce vor femeile in materie de masini!  

Nici macar nu v-ati gandit sa cereti parerea unei femei? ...

in primul rand bine ai venit printre noi.

acest forum este deschis tuturor si nu cred ca nu este nevoie de invitatii pentru a participa la discutii.

 

... Sau cumva credeti ca exista femei piloti (chiar si de avioane), nu numai de bolizi! Si ca nu toate vor sa fie conduse cu masina, ci vor sa mai si conduca!

 

Si ca stiu cate ceva despre o masina, nu numai ca are VAI culoare roz care i se asorteaza cu poseta, sau ca daca e cu atat mai mare, cu atat e mai bine!

 

Ei bine, sunt si femei care mai stiu cate ceva despre masini! Si chair despre mecanica! Sau despre vanzari!  ...

 

 

sigur ca exista si femei la care sa le placa sa conduca si eventual sa mestereasca la masini, la fel exista si barbati care sa fie antitalent la soferit. dar acestia sun foarte putini si foarte rari.

 

...Altfel, cum de majoritatea reclamelor pentru masini au si o femeie in ele, pentru ca se stie: A beautiful woman sells a (beautiful) car! ...
asta este visul oricarui barbat sa aiba o masina super si langa el o femeie super.

 

...Sau, te pomenesti, ca egoul si mandria masculina ar fi jignite daca ar trebui sa se urce intr-o masina perfect confortabila si practica (asa cum este prototipul Volvo, tocmai Volvo, care creeaza masini solide si serioase, adresate in special barbatilor) fara sa trebuiasca sa mestereasca ceva la ea, fara sa comenteze ba ca ceva nu e reglat cum trebuie, ba altceva.

 

Domnilor, contraziceti-ma cu argumente viabile, nu cu surasuri misogine!

Sau aveti Dacii??? Sau nu stiti atata de multe pe cat va laudati

 

Si atunci sa ne auzim! :roll:  

Mi-au!

 

oricine isi doreste o masina confortabila dar fara exagerari.

mie nu-mi place sa imi bag nasul sub capota masinii, dar nici nu raman cu maisna pe drumuri. in schimb imi place foarte mult sa sofez, o fac cu cea mai mare placere si chiar cu viteza.

 

daca este un pacat ca am dacie ... inseamna ca suntem milioane de romani pacatosi. ce pot sa fac daca ata ma tine buzunarul. si eu imi doresc un audi A quatro sau un volvo model fara loc de coc in tetiera. :twisted: :twisted: :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un Audi A cat Quattro? 4, 6, sau 8?

 

Cat despre Dacii, era o glu-mita ...

 

Merci pentru intampinari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A si sa nu uit despre Audi - ca A 3 este pentru femei, nu? si parca are si quattro pe el?

 

A se vedea linia Irina Schrotter - A 3 si ultimele campanii publicitare Audi A3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×