Sari la conținut
Forum Roportal
misara

Wrestling

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

n00bs .. nici aici nu scap de ei Jesus!! fanii astia a lui Jeon Sina .. :spiteful:

 

ala nu era Christian Cage ... :(

 

Wrestlerii care imi plac mie sunt : EDGE, Jeff Hardy , Stone Cold Steve Austin, Undertaker, Sting , Christian Cage.

 

Edge e ratat :tease: Undertaker is the best. Ah.. si sunt si fan John Cena.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Edge e ratat Undertaker is the best. Ah.. si sunt si fan John Cena..

 

clar .. Sina fan.. chainingan.. no comment.. stii Wrestling ca bunikmea.. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
clar .. Sina fan.. chainingan.. no comment.. stii Wrestling ca bunikmea.. :spiteful:

 

If you say so... Doar pentru ca-mi place un anumit wrestler, asta nu inseamna ca am sau nu cunostiinte in wrestling... Fiecare are dreptul sa aleaga ce vrea, nu trebuie neaparat ca alegerea sa influenteze cunostintele in domeniul respectiv. Ca sa ma simt eu bine tre' sa o spun... Acelasi lucru l-as putea spune si eu despre tine, din moment ce iti place Edge. :tease: Dar ma rog, fie cum zici tu. Subiect incheiat din partea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... Edge e un atlet talentat pe cand Cena.. ce stie? :spiteful: 2 - 3 manevre si un finisher si cam atat.. Edge e de 10 ori mai bun decant Jeon Cena ... poti sa intrebi pe oricine (care stie cat de cat Wrestling) si iti va spune ca asa este :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... Edge e un atlet talentat pe cand Cena.. ce stie? :spiteful: 2 - 3 manevre si un finisher si cam atat.. Edge e de 10 ori mai bun decant Jeon Cena ... poti sa intrebi pe oricine (care stie cat de cat Wrestling) si iti va spune ca asa este :tease:

 

Cunosc multe persoane care, ce-i drept, au cunostiinte vaste in domeniul wrestlingului... si majoritatea sunt de parere ca Edge este cel mai mare ratat din tot wrestlingul... Tot `Taker ramane cel mai tare.. Gata, tac. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Taker e bun.. dar Sting e si mai bun :tease: Edge ratat?? :spiteful: .. in fata lui Sena sigur nu :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... Edge e un atlet talentat pe cand Cena.. ce stie? :flowers: 2 - 3 manevre si un finisher si cam atat.. Edge e de 10 ori mai bun decant Jeon Cena ... poti sa intrebi pe oricine (care stie cat de cat Wrestling) si iti va spune ca asa este :P

 

Sper ca iti dai seama ca wrestling-ul e un show. Nu exista nimeni care e obiectiv "mai bun" Exista doar wrestler'i mai simpatici sau mai putin simpatici in functie de caracterul pe care il interpreteaza la un moment dat. De altfel, wrestler'ii cei mai buni, cei cu abilitati deosebite in domeniu, nu au fost de-a lungul timpului si cei mai populari. Ar trebui sa stii asta daca, cum spui tu, stii "cat de cat wrestling". Pe vremea lui, Andre the Giant era un artist in a face publicul sa creada ca poate fi batut de cineva. Mai recent, crezi ca Edge ar avea vreo sansa intr-un meci corect de wrestling in fata lui Kurt Angle (campion olimpic la wrestling)? Cine vrea sa vada wrestling corect, se uita la competitiile oficiale. Popularitatea WWE se bazeaza tocmai pe accentul pe show in raport cu cel pe o competitie corecta.

 

Wrestling-ul e un spectacol. Unul foarte bine planificat, si de multe ori, foarte haios. Fiecare are libertatea de a savura unul sau mai multe caractere, si tocmai asta e si idea celor care stau in spatele scenariilor, de a oferi publicului un numar mare de caractere diverse, in care sa se identifice mai toti fanii sportului. Ca impact de-a lungul timpului, e greu de egalat cel al lui Undertaker, asta e sigur. Mie personal mi-au placut dintotdeauna personajele negative, care-s de departe si cele mai haioase, de la Razor Ramon, IRS, si Mr. Perfect, la Eddie Guerero si John "Bradshaw" Layfield - JBL (care e pur si simplu un comic genial :blink: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

^ stiu despre ce ai zis.. chiar asa n00aba ma crezi? :flowers: ... eu activez si pe forumul tv sport :blink: deci presupun ca stiu cate ceva despre sport :P de exemplu .. mai demult Triple H a fost heel, iar inainte sa inainte sa sufere accidentarea care il retine din ring timp de 6 luni era face :ok: stiu ca Wrestling-ul e regizat :P si chiar si faptul ca Cena e campion e regizat :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai cred ca toata lumea stie ca sunt facute si cu toate astea ne uitam in continuare la wrestling. ala era cumva christian cage?

 

 

Normal... show'ul e fun, caracterele, si nu performanta propriu-zisa. Habar n-am cine e ala. Un bleg? :cheer:

 

 

n00bs .. nici aici nu scap de ei Jesus!! fanii astia a lui Jeon Sina .. :yahoo:

 

ala nu era Christian Cage ... :doh:

 

Wrestlerii care imi plac mie sunt : EDGE, Jeff Hardy , Stone Cold Steve Austin, Undertaker, Sting , Christian Cage.

 

 

 

Ba este Christian Cage...trebuia sa va dati seama de asta dupa par si pantaloni :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sorry :yahoo: ma bucur ca ai clarificat tu Dante :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×