Sari la conținut
Forum Roportal
misara

Wrestling

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

John Cena, Undertaker si fratele Kane, Great Kali sunt cei mai tari.

Ok, sunt de acord ca unele meciuri sunt aranjate, sunt doar pentru show dar unele sunt chiar "pe bune".

 

Si pentru Marianan - inainte de a face pe cineva incult aduna ceva informatii si vorbim dupa ce inveti sa scrii :P Nu chiar ce vezi la TV dar wrestling-ul "adevarat" in caz ca nu stiai este inclus la Jocurile Olimpice. Te-am pupat pe portofelul care tocmai ti l-am furat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este wrestlemania in seara asta in america ..dar puteti sa il vedeti si la noi p 14 aprilie pe tvsport..iar nu esti incult daca iti place wrestlingull...oricine zice ca este circ..da nu e chiar asa..! :spiteful: oricum fiecare cu parerea lui ! nui nik!

post-89985-1175451026_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma uitam la wrestling in liceu, ma uit si acum cand am ocazia, desi rar. In general, ma amuza teribil. Cei care il critica si nu inteleg, pe de o parte, si cei care il iau prea in serios, pe de alta parte, nu apreciaza cu adevarat efortul fenomenal de a pune in scena, intr-un mod atletic si in acelasi timp hilar, "povestile" din wrestling.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca luptele de wrestling erau regizate....numai ca la ultimele lupte pe care le-am vazut s-a lasat cu sange si rani .....si cu scari luate in cap ...a fost groaznic ...:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu ca luptele de wrestling erau regizate....numai ca la ultimele lupte pe care le-am vazut s-a lasat cu sange si rani .....si cu scari luate in cap ...a fost groaznic ...:spiteful:

 

Si alea's regizate :D Ei chiar se amuza copios facand asta. Daca se accidenteaza cineva, e pur si simplu din greseala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma mai uit si eu cateodata la wrestling,in special la Raw.Stiu ca e doar spectacol dar ma uit pt.ca ma distrez vazand trante si pedigreeuri.Preferati mei sunt Undertaker,John Cena,Ray Mysterio,DX,Melina etc etc..... :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma mai uit si eu cateodata la wrestling,in special la Raw.Stiu ca e doar spectacol dar ma uit pt.ca ma distrez vazand trante si pedigreeuri.Preferati mei sunt Undertaker,John Cena,Ray Mysterio,DX,Melina etc etc..... :D

Dar un preferat ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
puteti posta orice vreti despre wrestling .. adik c jucatori stiti...tre sa stiti ceva..care stie sa vina aici!!! :D

 

 

Te-ai jucat prea mult wrestling pe calculator :flirt:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va implor cn are sau cn imi poate face rost de id-ul lui john cena ?sunt fanul lui no 1 :( sunt innebunita dupa el :lol:

ce imaginaţie bogată ai... şi dacă ar avea John Cena ID nu cred că l-ai primi de la el :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×