Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Leo33

Sindrom de nevi displazici familial

Rate this topic

Recommended Posts

Buna !

Nu stiu de ce public aici... am insa un motiv. Este cineva -o doamna imi pare- cu nik-ul Spider care se vede ca stie ce spune. Poate am noroc si vede si postul acesta si-si da cu parerea.

Am un baietel de 10 ani care acum 2 luni si-a traumatizat o alunita (4-5mm) de pe scalp regiunea occipitala.

A treia zi, cand am observat-o m-am dus la un dermatolog din Constanta, care i-a examinat nevul, a zis ca ar fi seboreic si ca prezinta

Edited by Leo33

Buna Leo33,

Nu voi trece in revista punctele rezultatului dermatoscopiei, insa iti pot spune ca rezultatul nu este alarmant. Rasufla usurat dar mergi mai departe cu copilutul tau sa-i fie excizat acel nev. Parerea mea este ca doamna Dr. Simionescu stie foarte bine ce face. Mergi pe mana ei. Si sa ne aduci vesti bune.

salutari,

spider.

Buna Leo33,

Nu voi trece in revista punctele rezultatului dermatoscopiei, insa iti pot spune ca rezultatul nu este alarmant. Rasufla usurat dar mergi mai departe cu copilutul tau sa-i fie excizat acel nev. Parerea mea este ca doamna Dr. Simionescu stie foarte bine ce face. Mergi pe mana ei. Si sa ne aduci vesti bune.

salutari,

spider.

SPIDER,

DA UN SEMN DE VIATA...SUNT AVGUSTUL SI NU STIU DACA POT SA MA BUCUR...!!!AU TRECUT 2 ANI SI INCA NU E NIMIC ALARMANT...AS VREA SA STAM DE VORBA...

TE SALUT,

avgustul :spiteful: