Sari la conținut
Forum Roportal
Dana1988ro

Dansatoare in strainatate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca nu e o rusine, de ce ai tine secreta treaba?

Daca sunt economist, crezi ca atunci cand sunt intrebata de profesie fac un secret din asta?

E drept, a fi economist, jurist, vanzator, nu e similar cu a te vinde, a te oferi, a face sex, f***i sau altele asemenea.

 

 

Bine, daca nu ti-e rusine, hai sa dansam impreuna... in public.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
primiti si masura XXL?

Decat la postul tv similar. :crazy:

 

Daca nu e o rusine, de ce ai tine secreta treaba?

Daca sunt economist, crezi ca atunci cand sunt intrebata de profesie fac un secret din asta?

E drept, a fi economist, jurist, vanzator, nu e similar cu a te vinde, a te oferi, a face sex, f***i sau altele asemenea.

Ei nu e. Este identic..numai ca un fel provoaca placere, ca te f*** unul care il placi, si cealalta varianta ..te f** seful, si te doare si capul. :D

 

Ja, ja........... fa-te-ncoace sa-ti downlodez corect sinapsele alea care cupleaza aiurea :lol2:

Ai viteza mare ? La downlod .. :lol2:

 

Bine, daca nu ti-e rusine, hai sa dansam impreuna... in public.

Vezi ca se pedepseste asta . :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tocmai cand voiam sa-ti spun ok, cica am fi off topic :crazy: .

 

Asa ca ne intoarcem la dansatoare si strainataturi:

 

:lol2: Si aici m-ai gasit ?

Mai,tu ma urmaresti . :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Veniti dragi aspirante in Canada,ca aici e tara plina de romancute care se dau cu gatu in jos pe bara de la 7pm la 3 am.

Veti intalni concetatene de ale voastre care din '94 incoace tot se mai batzaie si la ora actuala nefiind in stare de altceva in viata.Va vor ajuta cu sfaturi ca ele este de mult stabilite aici si stiu ce inseamna sa mai dansezi la 39 de ani 8)....dar aveti grija la competitie ca iese cu bataie.:pardon: Si inca ceva....daca veniti,tineti-va doar de dans ca ajunge cu reclama proasta pe care au facut-o majoritatea romancelor pe aici,reprofilandu-se pe prostitutie (bineinteles ilegala).

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti fetelor despre treaba asta? am foarte multe cunostinte care au plecat prin diferite firme in strainatate ca dansatoare,au preferat asta decat sa stea si sa lucreze aici pt un salariu de nimic..ma bate si pe mine gandul...voi ati fost plecate...imi poate spune cineva cum este si prin ce firma pot pleca?

 

Trebuie sa fii constienta ca aceste agentii pot ascunde in spatele lor retele de prostitutie ilegala. In consecinta, riscul sa dansezi in particular.

Deja treaba asta cu dansatoarele s-a invechit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cine nu poate vorbi la subiect, da pe langa subiect. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×