Sari la conținut
Forum Roportal
Dana1988ro

Dansatoare in strainatate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In Japonia e indeajuns doar dansul. Nu te obliga nimeni sa "iesi pe treaba" cu clientii.

Cum o fi in alte tari, nu stiu...

Si sa fii dansatoare in strainatate nu mi se pare a fi o rusine, atata timp cat o tii secret fata de toata lumea :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In Japonia e indeajuns doar dansul. Nu te obliga nimeni sa "iesi pe treaba" cu clientii.

Cum o fi in alte tari, nu stiu...

Si sa fii dansatoare in strainatate nu mi se pare a fi o rusine, atata timp cat o tii secret fata de toata lumea :blink:

Nimeni nu o sa-ti spuna verde in fata ''du-te si fa aia'' o sa ajungi sa o faci singura, pentru ca banii scosi din dansat nu-ti ajung. Clar ca dansatul nu e o rusine, mai ales daca e si secret :cool:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa este... Si atunci...nu sariti pe mine, don'soarelor :shifty: dar ma intreb : e o rusine sa faci bani pe "altceva"? Se zice ca e cea mai veche meserie din lume... :beer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, asa este... Si atunci...nu sariti pe mine, don'soarelor :shifty: dar ma intreb : e o rusine sa faci bani pe "altceva"? Se zice ca e cea mai veche meserie din lume... :beer:

O fi cea mai veche dar nu si cea mai onorabila meserie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu personal cunosc foarte multe fete care initial au crezut ca pleaca ca dansatoare si de fapt s-a dovedit altceva..Am chiar si o agentie in bloc care si-a inceput activitatea imediat dupa revolutie;cred ca sant mii de fete care au plecat prin ei in strainatate..La inceput contractele erau serioase,se respectau totusi niste reguli,insa acum a ajuns sa se plece numai pe consumatie..chiar patroana mi-a confirmat ca sant fete care vin si cer sa se prostitueze in strainatate,dar...legal!Si mai nou sant cateva tari care acorda si viza pentru prostitutie..In Japonia am inteles de la o cunostinta ca este altfel fata de tarile europene;acolo faci bani frumosi din dans daca esti blonda si stii sa te bagi pe sub pielea clientilor..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In Japonia e indeajuns doar dansul. Nu te obliga nimeni sa "iesi pe treaba" cu clientii.

Cum o fi in alte tari, nu stiu...

Si sa fii dansatoare in strainatate nu mi se pare a fi o rusine, atata timp cat o tii secret fata de toata lumea :drunk:

 

Din cate stiu eu, ai dreptate. O amica de-a mea a lucrat ca dansatoare in Japonia mai multi ani, si din cele spuse de ea, era totul okay si decent.

 

Chiar si asa... totul tine de om. Daca vrei sa pleci in strainatate pentru dansuri, chiar daca reusesti sa o faci in cele mai bune conditii... oferte din partea barbatilor, formulate mai mult sau mai putin elegant, vor veni gramada. De asta chiar nu ai cum sa te feresti. Deci trebuie sa ai obrazul destul de gros, si sa stii sa te protejezi... si dincolo de asta, sa ai noroc de o agentie profesionista (in sensul bun al cuvantului) si de o destinatie fericita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti fetelor despre treaba asta? am foarte multe cunostinte care au plecat prin diferite firme in strainatate ca dansatoare,au preferat asta decat sa stea si sa lucreze aici pt un salariu de nimic..ma bate si pe mine gandul...voi ati fost plecate...imi poate spune cineva cum este si prin ce firma pot pleca?

 

Buna! daca esti interesata sa lucrezi ca dansatoare iti pot lasa niste detalii

suntem o firma de impresariere serioasa . Avem nevoie de dansatoare pt Grecia, salariu atractiv. Da mi un semn daca esti interesata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nimeni n-a auzit de Alaska???

 

Se cauta mereu dansatoare exotice!!! Sint platite excelent, vreo US$400 pe ora !!!

(cel putin cand ultima data am citit ziarul cu anuntul de joburi asta era plata)

 

Topless :crazy: , dar acest amanunt nu cred ca mai conteaza aztazi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×