Sari la conținut
Forum Roportal
Dana1988ro

Dansatoare in strainatate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu inteleg de ce se permite atata reclama la Pole dancing...topicul se numeste cu totul altfel decat 'reclama moca'.

 

 

Hahaha esti invidioas(a)? Nu sti cum sa mai ataci ca sa iti iasa?

 

Sunt o gramada de topicuri cu subiecte deschise pe placul tau cauta-le si ai sa le gasesti. :soc:

Editat de PoleDancingAcademy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu inteleg de ce se permite atata reclama la Pole dancing...topicul se numeste cu totul altfel decat 'reclama moca'.

M-a inebunit asta cu Pole Dancing-ul lui/ei. :soc: Deja numai bare vad in fata ochilor si visez noaptea.Az'noapte am avut coshmar ca am cazut din varfu barii...valeu..m-am trezit cu transpiratii si frisoane...

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la arta se ajunge cu vanatai

persevereaza

 

adica mai viseaza .....asta :doh:

 

Nu inteleg de ce se permite atata reclama la Pole dancing...topicul se numeste cu totul altfel decat 'reclama moca'.

stii sa dansezi?/

incearca si peste hotar :soc:

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si pana la urma, cate ati incercat? macar din curiozitate, eu una..era sa-mi rup si gatul si era sa ditrug si bara, mai eram buna si de plata. Dar de mers la un curs d-asta, tot am sa merg, atata vreme cat e la sala de gym unde mai calc uneori (camasi)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-a inebunit asta cu Pole Dancing-ul lui/ei. :tease: Deja numai bare vad in fata ochilor si visez noaptea.Az'noapte am avut coshmar ca am cazut din varfu barii...valeu..m-am trezit cu transpiratii si frisoane...

Hahaha cata fantezie!!!

 

o,da..eu am o suta de kg..deci nu ma incadrez! :beee:

 

Te ajuta sa rămai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu inteleg de ce se permite atata reclama la Pole dancing...topicul se numeste cu totul altfel decat 'reclama moca'.

 

Nick, fata vrea sa ne invete cate ceva........................ :pleasantry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-a inebunit asta cu Pole Dancing-ul lui/ei. :spiteful: Deja numai bare vad in fata ochilor si visez noaptea.Az'noapte am avut coshmar ca am cazut din varfu barii...valeu..m-am trezit cu transpiratii si frisoane...

Varful bari..? :o: Nu intreb...dar ..m-am gandit.:-

8)

 

Si zici ca erai si transpirata ? :pleasantry: Inseamna ca terminase-i .."exercitiul" .. :tomato:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×