Sari la conținut
Forum Roportal
Ivanna

Ati accepta o aventura secreta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si la mine a durat...pana am dat cu capul... ce nu se afla nu are cum sa raneasca... si macar stii incotro sa o iei...

imi pare rau ... nu as mai face-o o data ... prefer sa il iubesc si sa il respect asa cum este decat sa caut pe alcineva... prefer sa dau timpul inapoi si sa il mai imbratisez o data si sa ii spun ca il iubesc ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu stiu sa imi aleg partenerul de viata in asa fel incat sa nu am dubii in privinta asta.

In trecut am realizat ca oricat ai incerca sa cauti ceva mai bun ... tot cu cine esti este mai de pret ... si a fost primul :hi: :blink: si a durat

pentru mine suna destul de limitativ ceea ce scrii tu ...

e ok,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As risca si as spune ca nu prea iti pasa atat de tare de partenerul tau. Am stat putin si m-am gandit de unde vine topicul asta. Apoi mi-am adus aminte ce-ai postat zilele astea:

1. partenerul tau e intr-o continua concurenta cu tine.

2. esti logodita cu un om iesit dintr-o relatie cu o alta femeie care a luat-o pe aratura.

 

Ceva nu e chiar in regula aici. Nu-mi pot imagina, iarta-ma, cum un om care a indurat atat se apuca si face niste lucruri doar pentru a-ti demonstra tie ca e mai bun. (asta apropo de nemultumirile tale)

 

Daca il vrei pe celalalt (ai grija sa nu-ti placa mai mult decat o impune situatia), el nefiind din acelasi oras.. ar trebui ori sa vina el la tine, ori tu la el, ori intr-un loc neutru. Asta inseamna ca iti vei minti partenerul. :hi: Si cum minciuna are picioarele scurte.. fa un calcul. :blink:

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As risca si as spune ca nu prea iti pasa atat de tare de partenerul tau. Am stat putin si m-am gandit de unde vine topicul asta. Apoi mi-am adus aminte ce-ai postat zilele astea:

1. partenerul tau e intr-o continua concurenta cu tine.

2. esti logodita cu un om iesit dintr-o relatie cu o alta femeie care a luat-o pe aratura.

 

Ceva nu e chiar in regula aici. Nu-mi pot imagina, iarta-ma, cum un om care a indurat atat se apuca si face niste lucruri doar pentru a-ti demonstra tie ca e mai bun.

 

Daca il vrei pe celalalt (ai grija sa nu-ti placa mai mult decat o impune situatia), el nefiind din acelasi oras.. ar trebui ori sa vina el la tine, ori tu la el, ori intr-un loc neutru. Asta inseamna ca iti vei minti partenerul. :blink: Si cum minciuna are picioarele scurte.. fa un calcul. :hi:

ghicesc niste practica aici ....:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×