Sari la conținut
Forum Roportal
Ivanna

Ati accepta o aventura secreta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu!! Urasc minciuna si tradarea.Si in plus:I'm in love... :jester:

 

 

O relatie secreta nu implica neaparat si minciuna sau tradare! Sau gresesc?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau dar asta inseamna ca cei care sunt de acord cu aceasta relatie nu stiu ce e dragostea, iubirea. Daca nu te satisface zi-i si daca nu intelege va despartiti ... dar asa relatii secrete etc. asta nu inseamna iubire pentru partener si cu atat mai putin respect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am acceptat si as mai accepta o relatie secreta. Cum poate un singur om sa-mi fie de ajuns? haideti sa nu ne mai pacalim, fiecare mai viseaza la o alta/un altul cateodata. Majoritatea celor pe care-i cunosc au avut sau au aventuri secrete cu altcineva decat partenerul. Asa ca, de ce credeti voi ca voua nu vi se poate intampla? V-ati inselat partenerul si sunteti convinsi ca el habar n-are? Ei bine, se poate si invers :jester:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O relatie secreta nu implica neaparat si minciuna sau tradare! Sau gresesc?!

 

 

Pai cum se cheama cand tii ascuns ceva fata de iubitul tau,sau de altcineva???Sau tu te gandeai sa impartasesti cu el secretul??? :jester:

 

Pentru mine "a avea o relatie cu altcineva",avand deja un iubit/o iubita,sot/sotie,reprezinta o tradare.O tradare fata de actuala ta pereche...Ia gandestete ca partenerul te-ar insela.Nu te-ai simti tradata??Eu da.

 

Imi pare rau dar asta inseamna ca cei care sunt de acord cu aceasta relatie nu stiu ce e dragostea, iubirea. Daca nu te satisface zi-i si daca nu intelege va despartiti ... dar asa relatii secrete etc. asta nu inseamna iubire pentru partener si cu atat mai putin respect.

 

 

Eu sunt in totalitate de acord cu tine... :) :tease: :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O relatie secreta nu implica neaparat si minciuna sau tradare! Sau gresesc?!

:jester:

Mda.......ma rog asa o fi :)

 

1. Nu

2. De aia...daca am ce-mi trebuie acasa de ce sa ma leg la cap fara sa ma doara :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:jester:

Mda.......ma rog asa o fi :)

 

1. Nu

2. De aia...daca am ce-mi trebuie acasa de ce sa ma leg la cap fara sa ma doara :tease:

Ce frumos suna.....mai ales din gura (de fapt tastatura) unui barbat!! Eu zic ca suntem destul de mari ca sa nu mai credem in basme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce frumos suna.....mai ales din gura (de fapt tastatura) unui barbat!! Eu zic ca suntem destul de mari ca sa nu mai credem in basme.

:tease:

Mda....banuiam ca va veni asemnea raspuns :jester:

Domnisoara sau doamna,cum sa-ti spun...am avut relatie de cativa ani,relatie care a durat mai mult decat multe casatorii :tease: Nici macar pentru o clipa,secunda ce unitate de masurare a timpului vrei :) n-am simtit nevoia,dorinta de a insela sau a avea vreun secret fata de ea :yahoo:

Ma cunosc indeajuns de bine,incat sa nu stiu ce spun :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi pare rau dar asta inseamna ca cei care sunt de acord cu aceasta relatie nu stiu ce e dragostea, iubirea. Daca nu te satisface zi-i si daca nu intelege va despartiti ... dar asa relatii secrete etc. asta nu inseamna iubire pentru partener si cu atat mai putin respect.

ai sa vezi si tu ca viata nu e asa de simpla cum pare! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×