Sari la conținut
Forum Roportal
Ivanna

Ati accepta o aventura secreta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai tocmai ca nu se potriveste ... iubire adevarata e iubire adevarata si presupune si mult respect ... si macar din respect ii zici mai frate am terminat-o, tocmai pentru ca am tinut macar candva la acea persoana ... daca ajungem la asa ceva intr-adevar nu stim sa iubim si e de plans. Vad si eu ca viata ne uimeste adesea si ne da lectia pe care trebuie sa o invatam, dar nu cred ca daca nu mai suntem multumiti de o relatie ea ne indeamna sa inselam. Si uite asa intram intr-un cerc in care incercam sa ne convingem singuri ca nu e asa de grav.

 

 

Dar poate nu vrei sa o termini! Poate iubesti partenerul la fel ca la inceput, dar pur si simplu vrei altceva!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...ati accepta?

da...viaţa trebuie trăită la intensitate maximă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da...viaţa trebuie trăită la intensitate maximă

 

 

Adica sa inseli inseamna sa traiesti la maxim...... hmmmmm interesant punct de vedere. :nep:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da , dar in real , nu ca alti iuseri

 

:nep:

 

Dar poate nu vrei sa o termini! Poate iubesti partenerul la fel ca la inceput, dar pur si simplu vrei altceva!

 

Mica, mica, da' ce le zice :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce o mai tot rostogolim atata....Ne prinde Craciunul viitor ne dam peste bot cu argumente si contrargumente.

Io am spus clar....N-am facut-o niciodata si nici nu am sa o fac.

Si prea putin ma intreresaza de ce spun "cunoscatorii" in ale acestei indeletniciri.......

. Adica punct :nep:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar poate nu vrei sa o termini! Poate iubesti partenerul la fel ca la inceput, dar pur si simplu vrei altceva!

 

 

Pai tu cand l-ai vazut prima oara si te-ai indragostit de el aveai nevoie de altceva???Pai ori il iubesti,ori ai nevoie de altceva,si in momentul acela e clar ca iubirea a disparut...

"Te iubesc cu toata fiinta mea,cum nu am mai iubit pe nimeni...,dar stii vreau sa mai incerc cu unul,sa mai cunosc si eu altceva."-un total nonsens :nep:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bai ce o mai tot rostogolim atata....Ne prinde Craciunul viitor ne dam peste bot cu argumente si contrargumente.

Io am spus clar....N-am facut-o niciodata si nici nu am sa o fac.

Si prea putin ma intreresaza de ce spun "cunoscatorii" in ale acestei indeletniciri.......

. Adica punct :flowers:

 

 

Good point..Si pe mine incepe sa ma cam doara capul :"nu am inselat,si nici nu o voi face;ba da,ba nu,ba da ,ba nu...." :nep:

Gata.Fiecare cu parerea lui...A inselat-sa-i fie de bine;nu a inselat-sa-i fie de bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci, parerea mea si pe urma tac. Cineva nu inseala de amorul artei, in mod sigur un motiv este. Si cand apare motivul, inseamna ca ceva nu merge.

:nep:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci, parerea mea si pe urma tac. Cineva nu inseala de amorul artei, in mod sigur un motiv este. Si cand apare motivul, inseamna ca ceva nu merge.

:nep:

Da draguta,exista institutia "divortului" prevazuta de lege....nu merge,pui punct,te duci la jude faci taraboiul de rigoare si mergi si iti faci facutele.....

Ce atata vorbaraie....ma rog,nu sunt din categoria "am 5 amante,si o nevasta" imi iubesc nevasta da nu ma pot abtine........oamenii astia sunt slabi,atat de slabi ca nu pot renunta nici la una nici la alta...si in cazul mariajului se presupune ca ai niste responsabilitati.

Morale :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×