Sari la conținut
Forum Roportal
Arcadia@

Ozn la World Trade Center

Ce parere aveti?  

46 membri au votat

  1. 1. Adevarat sau fals?

    • Adevarat
      17
    • Fals
      21
    • Nu stiu
      8


Postări Recomandate

Am vazut un documentar despre acest film. Dupa analiza lui cadru cu cadru s-a constatat ca e un fals. Mai erau si alte dovezi in favoarea falsitatii acestui film. O alta dovada este lipsa oricarei fotografii a acelui ozn facuta de tipa din elicopter.

Asta nu inseamna ca fenomenul nu exista!

 

da.... inainte de a cadea turnul s-a desprins un ozn.....sunt imagini clare care atesta asta.... :jester:

multa iubire

Multa iubire sau nu, nu ati inteles problema. Filmul este mai vechi decat atentatele de la 11.09.2001 - cu catva ani.

Acest eveniment , fals sau real, nu are nici o legatura cu atentatele!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceva murdar este la mijloc sigur !

Da, cearceaful din capul lui BenLaden...

Serios, voi nu aţi auzit de OZN-ul care a survolat ieri ferma din Cucuieţi din Vale, Vaslui ? Au cobor

Editat de Hortulanus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vazut un documentar despre acest film. Dupa analiza lui cadru cu cadru s-a constatat ca e un fals. Mai erau si alte dovezi in favoarea falsitatii acestui film. O alta dovada este lipsa oricarei fotografii a acelui ozn facuta de tipa din elicopter.

Asta nu inseamna ca fenomenul nu exista!

Multa iubire sau nu, nu ati inteles problema. Filmul este mai vechi decat atentatele de la 11.09.2001 - cu catva ani.

Acest eveniment , fals sau real, nu are nici o legatura cu atentatele!

thunami,

asta e parerea ta....dar mai au si altii date pe care le analizeaza ...asa ca.... :jester:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dudes, ozn-urile sunt obiecte zburatoare neidentificabile pentru cei care nu le-au creat. logic! sunt create de oameni. tineti minte ca pe cand hitler era la putere s-au creat multe 'bazaconii'? de exemplu, a fost inceputa construirea unui avion care ar fi putut atinge 10 000 km/h! americanii au luat proiectul. acum exista asa un avion. de asemenea, multe avioane subforma de 'farfurii zburatoare' au fost gasite. e normal ca americanii, cel putin, au mult mai multe chestii asemanatoare, secrete. daca ar arata tuturor de ce arme de razboi dispun, inamicii ar putea face alte arme mai puternice. si romania are asemenea arme. cat despre prabusitea turnurilor gemene... e adevarat! americanii au facut-o. pot sami arate ei o mie de documentare care sa sustina ca musulmanii sunt de vina. va recomand un film care va va dovedi o data pentru totdeauna cine e responsabil. acesta se numeste "911 in plane site". e un film foarte bun care, daca nu va convinge total, macar va pune putin pe gandit. si nu mai publicati chestii d'astea tampite :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt de aceiasi parere cu : Darkowsky..am mai dat si eu explicatzia la Ozn dar multi nu inteleg ... se gandesc cand aud : ozn - la omuleti verzi :tease:

Editat de Flower_Floreoo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt de aceiasi parere cu : Darkowsky..am mai dat si eu explicatzia la Ozn dar multi nu inteleg ... se gandesc cand aud : ozn - la omuleti verzi :lol:

Si eu ma gandesc la omuleti, dar nu verzi , ci de mai multe categorii , unii reptilieni , altii de 2m de o frumusete neobisnuita , ca nordicii etc. Sunt mai multe categorii.

Chestia cu daca e fals sau adevarat e la dispozitia celui care detine puterea. El face ca din fals sa devina adevarat si din adevarat sa devina fals ceva.

Ironia e o faza din toate astea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E foarte dragut. Informatiile care ajung la voi! Dar vi se spune adevarul clar si precis. Stiti chestia cu lucru ascuns la vedere?

Cam asa e si cu turnurile. Daca vine cineva si va spune cum au stat lucrurile cu adevarat, l-ati crede? Normal ca nu. Cu toate ca va spune adevarul.Raspunsul este in fata voastra. Nu il cautati acolo unde nu e. Pierdere de timp. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×