Sari la conținut
Forum Roportal
Arcadia@

Ozn la World Trade Center

Ce parere aveti?  

46 membri au votat

  1. 1. Adevarat sau fals?

    • Adevarat
      17
    • Fals
      21
    • Nu stiu
      8


Postări Recomandate

Foarte interesant ce spuneti voi aici. Pt cei care afirma ca americani au distrus turnurile... inseamna ca lor de fapt si de drept nu le pasa absolut deloc de vietile cetatenilor, nu? De ce nu au pus o bomba atomica? Era mai simplu si atunci chiar se urcau toti in capul musulmanilor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foarte interesant ce spuneti voi aici. Pt cei care afirma ca americani au distrus turnurile... inseamna ca lor de fapt si de drept nu le pasa absolut deloc de vietile cetatenilor, nu? De ce nu au pus o bomba atomica? Era mai simplu si atunci chiar se urcau toti in capul musulmanilor!

 

Pentru ca daca puneau o bomba atomica faceau enorm de multe victime, investigatiile ar fi fost mai aprinse iar aceste bombe sunt mai usor de urmarit si de catre alte servicii secrete. In plus de asta ar fi creditat organizatiile teroriste cu detinearea bombei atomice ceea ce ar fi creat (probabil) o situatie greu de controlat la nivel mondial.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se zice ca daramarea lui World Trade Center a facut parte din planurile guvernului american si ale Noii Ordini Mondiale.

Aici e un clip video filmat inainte cu ceva timp de a se intampla catastrofa din 11 septembrie.

De ce sa fi vizitat ozn-ul acea cladire?

Altii zic ca e asemanator unui ozn care a vizitat recent Bulgaria...

 

OZN-urile nu lasa urme (dare) de fum dupa ele. Nava era cat se poate de pamanteana.

Numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. E adevarat. Guvernul Americam si NWO au fost. Nu stiu inca ce legatura are Bin Laden dar incerc sa ma documentez. Sa vad ce au avut cu el de au dat vina pe el. Si s-ar putea ca in curand in revista care o conduc sa apara un articol pe aceasta tema.

 

Cat despreacel OZN nu ma pot pronunta inca daca e al extraterestrilor adevarati sau a FBI-ului ori CIA.

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intai se spune ca a fost bin laden, apoi implozie, apoi ozn... :- :yam:

eu ce ar trebui sa mai cred? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×