Sari la conținut
Forum Roportal
best_thing

Cat poate rezista el fara sex?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

2 luni si dipaia orgii ? :flowers:

Pai asta nu e rau deloc dar cat a countinuat faza ?

 

 

Si.... aaaaa, oookk . acum am inteles numai ca nu stiu ce sa mai zic , asteptarea asta e buna sau rea intr-un final ?

La mine a fost buna dar nu stiu la altii cat e de buna . :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si.... aaaaa, oookk . acum am inteles numai ca nu stiu ce sa mai zic , asteptarea asta e buna sau rea intr-un final ?

La mine a fost buna dar nu stiu la altii cat e de buna . :crazy:

pai a fost buna de numa numa :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt impreuna cu prietenul meu de 9 luni ...si inca nu am facut dragoste! el vrea foarte mult, insa eu am unele retineri nu sunt sigura daca asta vreau :flowers: ...imi puteti spune va rog cum este pt el adica sa aflu parerea unui baiat! multumesc mult si pser sa tratati cu seriozitate topicul meu

daca esti sigura ca nu a umblat prin cartier sa sti ca merita .ca si sfat: aranjeaza o iesire undeva(week-end la munte)si fa i o bucurie,de fapt fa-ti o bucurie si tie,s ar putea sa vrei sa ti petreci toate week end urile la munte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
al meu sot m-a asteptat 1 an si ceva luni cand eram prieteni :o: .....dar nu stiu insa daca el a fost cuminte in perioada aia :o:

Bine punctat. :flowers: Pentru că asta e de fapt problema, el poate sta şi cinci ani cu ea, fără sex, dar asta nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca e cel ce l-a fericit ciomu........nu a rezistat mult ,si-a pus altul nou ! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca esti sigura ca nu a umblat prin cartier sa sti ca merita.

Nu paria pe asta. Ştiu pe cineva care s-a căsătorit exact pe chestia asta cu un tip care a avut 6 luni răbdare, deşi se mutaseră

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu paria pe asta. Ştiu pe cineva care s-a căsătorit exact pe chestia asta cu un tip care a avut 6 luni răbdare, deşi se mutaseră

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cati ani ai? si cati ani are el? pentru ca asta e foarte important.

 

Si eu am patit asa cu un tip: el avea 28 de ani si era cu 7 ani mai mare decat mine. Cam dupa 6-7 luni, in care eu am refuzat orice apropiere intima, tipul a renuntat. Problema nu era ca eram virgina, pentru ca nu eram. Dar pur si simplu simteam ca nu sunt pregatita sa fac acest pas cu el. Si la varsta lui.....l-am inteles atunci. Dar dupa 2 luni in care am stat separati si nici macar nu ne-am vorbit, ne-am intalnit din nou si.....maaaama maaaaaaama de orgii!! :doh:

subscriu...

hey, ma bag si io .... ca-mi place ... ce spui tu mai sus mi se pare un deja vu din "sex and the city"... lov it :tease:

poate reusesc si eu sa va urmaresc ... :doh: :doh:

 

sunt impreuna cu prietenul meu de 9 luni ...si inca nu am facut dragoste! el vrea foarte mult, insa eu am unele retineri nu sunt sigura daca asta vreau :good: ...imi puteti spune va rog cum este pt el adica sa aflu parerea unui baiat! multumesc mult si pser sa tratati cu seriozitate topicul meu

depinde mult de ceea ce vrei tu si ce asteapta el de la tine... de altfel sunt si alte feluri de a-i indeplini dorinta dupa cum se stie... singura solutie este sa vorbiti deschis despre acest subiect, sunt sigura ca o sa ajungeti la un numitor comun. dar sa fiu in locul tau n-as astepta prea mult. viata trebuie traita atat cat iti permite si asta depinde numai de tine.... parerea mea. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu paria pe asta. Ştiu pe cineva care s-a căsătorit exact pe chestia asta cu un tip care a avut 6 luni răbdare, deşi se mutaseră

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×