Sari la conținut
Forum Roportal
best_thing

Cat poate rezista el fara sex?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce e corect pe lumea asta? :)

Ehh...nu-i chiar asa, pt cineva care a avut o viata sexuala f activa inainte cred ca e f greu sa astepti atatea luni, chiar dc e vorba si de dragoste intre parteneri :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce e corect pe lumea asta? :)

Ehh...nu-i chiar asa, pt cineva care a avut o viata sexuala f activa inainte cred ca e f greu sa astepti atatea luni, chiar dc e vorba si de dragoste intre parteneri :flowers:

 

 

Noi ne dam cu parerea dar doar ea stie cand vrea sa faca pasul, desi zice ca nu prea vrea ca are retineri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Noi ne dam cu parerea dar doar ea stie cand vrea sa faca pasul, desi zice ca nu prea vrea ca are retineri.

Sa vina sa ne lamureasca

Retineri poate avea pt ca o fi virgina :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa vina sa ne lamureasca

Retineri poate avea pt ca o fi virgina :flowers:

 

 

Da Dom'le sa vina aici si sa ne lamureasca. oricum mie nu-mi plac astia care arunc problema si dipaia fug sau stau sa se uite la ce au "semanat " pe aici. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cati ani ai? si cati ani are el? pentru ca asta e foarte important.

 

Si eu am patit asa cu un tip: el avea 28 de ani si era cu 7 ani mai mare decat mine. Cam dupa 6-7 luni, in care eu am refuzat orice apropiere intima, tipul a renuntat. Problema nu era ca eram virgina, pentru ca nu eram. Dar pur si simplu simteam ca nu sunt pregatita sa fac acest pas cu el. Si la varsta lui.....l-am inteles atunci. Dar dupa 2 luni in care am stat separati si nici macar nu ne-am vorbit, ne-am intalnit din nou si.....maaaama maaaaaaama de orgii!! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cati ani ai? si cati ani are el? pentru ca asta e foarte important.

 

Si eu am patit asa cu un tip: el avea 28 de ani si era cu 7 ani mai mare decat mine. Cam dupa 6-7 luni, in care eu am refuzat orice apropiere intima, tipul a renuntat. Problema nu era ca eram virgina, pentru ca nu eram. Dar pur si simplu simteam ca nu sunt pregatita sa fac acest pas cu el. Si la varsta lui.....l-am inteles atunci. Dar dupa 2 luni in care am stat separati si nici macar nu ne-am vorbit, ne-am intalnit din nou si.....maaaama maaaaaaama de orgii!! :)

 

 

2 luni si dipaia orgii ? :flowers:

Pai asta nu e rau deloc dar cat a countinuat faza ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 luni si dipaia orgii ? :flowers:

Pai asta nu e rau deloc dar cat a countinuat faza ?

a mai durat cateva luni, dupa care ne-am despartit din nou si asa am si ramas. Insa.....ne mai intalnim din cand in cand.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×