Sari la conținut
Forum Roportal
Morrison

Influenta jocurilor asupra personalitatii

Postări Recomandate

Şi eu jucam acum ceva vreme Literati inainte sa ma duc la culcare........iar cand ma puneam in pat nu puteam sa adorm pentru că imi venea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu jucam max payne 2...si stateam o data intr-o camera de asteptare,pe la etajul 10-12..si ma uitam la cer cum ploua..si ma gandeam.."bai ce textura au bagat la cer " :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand jucam Thief 3, intr-o dimineata in drum spre serviciu pe cand treceam pe langa o cladire veche, ma intrebam: oare m-as putea strecura pe geamul ala fara sa ma vada cineva? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cand joc Sims 2 ma tot gandesc sa ma apuc de amenajari interioare... mi se pare ca am talent!  ::):  ::doh::  ::cry::

[snapbacca]28777[/snapbacca]

tare tare :De :De :;):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum un an cand ma mai duceam la sala, jucam GTA Vice City si cand terminam ora, paraseam localul cu bicicleta. Si tot mergand spre casa, aveam impresia ca sunt imortal si ca pot sa fur masini, si ca pot sa bat... si aveam senzatia ca ma misc in reluare. de atunci m-am lasat de jocul asta. Acum il joc acasa, pentru a nu mai fi tentat sa fur sau sa avariez masinile aflate pe strada. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

binenteles k au adanc in noi impregnant ceva jocurile astea , de aia cele cu batai sunt interzise copiilor :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am patit-o cu Transport Tycoon, apoi cu Counter Strike-ul bata-l vina...

Cu primu tot vedeam in patratele verzi,.... iar cu al doilea.... nu va zic ce vise aveam.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×