Sari la conținut
Forum Roportal
Htenesa

Companii aeriene

Postări Recomandate

A zburat cineva cu Ryanair ? Te pun sa platesti si bagajul de mana ? Defapt la ei vad ca nici nu exista notiunea asta. Din ce citesc vad doar 1st bag si 2nd bag.

 

LE: Gata, am gasit. Exista si la ei bagaj de mana gratuit.

Editat de Abc2009ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat de des se intampla sa se anuleze zborurile iarna ? Sau e ceva atat de rar incat nici nu are rost sa il iau in considerare ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat de des se intampla sa se anuleze zborurile iarna ? Sau e ceva atat de rar incat nici nu are rost sa il iau in considerare ?

 

depinde cat de grea va fi iarna si de cat de des vor face greva angajatii companiilor aeriene. :D

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

depinde cat de grea va fi iarna si de cat de des vor face greva angajatii companiilor aeriene. :D

:) :) :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat de des se intampla sa se anuleze zborurile iarna ?

Depinde de ruta. Daca zbori la Vladivostok sau la Habarovsk, sunt anulate destul de des 8)

 

Exista si la ei bagaj de mana gratuit.

Ryanair sunt o companie civilizata. Iti admit un bagaj normal, de 10 kg., pe care nu se deranjeaza sa-l cantareasca. Te cred pe cuvant ca are 10 kg. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de ruta. Daca zbori la Vladivostok sau la Habarovsk, sunt anulate destul de des 8)

 

 

Ryanair sunt o companie civilizata. Iti admit un bagaj normal, de 10 kg., pe care nu se deranjeaza sa-l cantareasca. Te cred pe cuvant ca are 10 kg. :P

 

 

Eu cu Ryanair am avut numeroase probleme- zboruri anulate. Dar pentru pretul platit nu poti avea prea multe asteptari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×