Sari la conținut
Forum Roportal
Go!!!

Zodii si personalitati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Zise heidy! Ca sa nu taca, ne-am obisnuit cu totii demult!

De unde stii ca n-au cu ce? Demonstreaza ca tu ai cu ce!

 

DACA DRAGOSTE NU E, APAI' NU E SI GATA! N-ai ce face, rabda....

 

Citisi, heidy?

Frustarile tale au aparut la Zodii si personalitati, dand un nou impuls topicului deschis de mine! Care are niste stele frumoase, nu-i asa? Asa este! :)

Cand ai sa intelegi ce semnatura mea este pusa doar la "vrajeala" (ca sa intelegi si tu, ca altfel nu ai sanse) si ca eu am o viata minunata si implinita? Am tot ce-mi doresc de la viata in acest moment. Mai incerci tu sa ma iriti din cand in cand, dar n-ai sanse. N-ai nici mintea si nici superioritatea mea. :-

Mai bine vezi-ti de frustrarile tale personale si lasa-i pe altii sa traiasca fericiti. Ce, ti-e ciuda ca noi avem o viata si tu duci lipsa de multe (printre care si de neuroni :D )?

Pfff. :)

 

Se lauda?! am mai auzit una!! sorry, dar doar dau impresia asta.... :o:

mereu au cate ceva nou care are priza la "public" ;)

Nu adevarat, artemis. Eu am spus ceea ce am trait din proprie experienta, pentru ca eu cunosc mai multi lei decat iti poti imagina tu. :roll:

N-am facut referire la nimeni de pe acest forum, dar vad ca mai sunt care se simt cu musca pe caciula. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
[[b]b]Cand ai sa intelegi ce semnatura mea este pusa[/b] doar la "vrajeala" (ca sa intelegi si tu, ca altfel nu ai sanse) si ca eu am o [/b]viata minunata si implinita? Am tot ce-mi doresc de la viata in acest moment. Mai incerci tu sa ma iriti din cand in cand, dar n-ai sanse. N-ai nici mintea si nici superioritatea mea. :spiteful:

Mai bine vezi-ti de frustrarile tale personale si lasa-i pe altii Ce, ti-e ciuda ca noi avem o viata si tu duci lipsa de multe (printre care si de neuroni :lol2: )?

Pfff. :mda:

Nu adevarat, artemis. Eu am spus ceea ce am trait din proprie experienta, pentru ca eu cunosc mai multi lei decat iti poti imagina tu. ;)

N-am facut referire la nimeni de pe acest forum, dar vad ca mai sunt care se simt cu musca pe caciula. ;)

 

Cat de mult te doare, voi incerca sa nu mai fiu atat de aspra cu tine.

 

Te voi ignora, pacat ca imi aduci aminte mereu si mereu de neuroni: duci lipsa! Atragi atentia asupra ta! :stars:

 

Esti , cred, destul de tanara sa mai remediezi cate ceva! SUCCES! :crazy:

P.S. Fireste ca semnatura ta e pusa "la vrajeala", e clar ca nu e dragoste si nici nu faci. Tu ai inceput discutia, eu doar ti-am raspuns! Intre noi fie vorba, nici n-ai avea timp, de atatia ani aici...sa fim seriosi! :lol2:

 

 

Ca o completare fireasca a caracteristicilor de baza ale fiecarei zodii, precum si pentru a sublinia diferentele sau afinitatile dintre nativii celor 12 segmente zodiacale, m-am gandit ca ar fi interesant pentru unii, distractiv pentru altii, acest topic in care, cine doreste, poate sa scrie cate ceva sau doar sa aminteasca o personalitate nascuta intr-un anumit segment zodiacal, respectiv intruna din cele 12 zodii ale Zodiacului European. Asta nu exclude a scrie cate ceva despre tine si zodia ta, felul in care demonstrezi, daca mai e cazul (!!!) ca apartii acelei zodii!!

Pe baza a ceea ce veti scrie voi, am putea trage o concluzie: exista afinitati intre peroanele/personalitatile nascute in intervale similare de timp, in aceeasi zodie? Daca da, haideti sa constatam IMPREUNA!

 

Asadar, sa revenim la topic! Foarte multi au scris lucruri DEMNE, INTELIGENTE SI DOCUMENTATE.

(Nu are rost offtopiceala de dragul statului la "palavre", aia s-o faca unii in scara blocului, care stau la bloc!)

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu adevarat, artemis. Eu am spus ceea ce am trait din proprie experienta, pentru ca eu cunosc mai multi lei decat iti poti imagina tu. :crazy:

N-am facut referire la nimeni de pe acest forum, dar vad ca mai sunt care se simt cu musca pe caciula. :mda:

poate ai cunoscut mai multi decat mine....(dar cunosc mai multi lei naturali decat tine :lol2: :stars:) , dar nu stii cum gandesc ei, asta-i sigur...

stiu ca nu ai facut referire la nimeni dar ai bagat pe toti in aceeasi oala

 

daca spuneai ca sunt anormali nu se supara nimeni :spiteful: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mozart - rasul

Marley - detasarea

Shakira - participarea

 

 

Chiar daca n-am avut norocul sa te intalnesc in real(!), nici sa figurez pe lista ta de prieteni, cunosc o parte din trasaturile care te caracterizeaza si pot sa afirm ca asa este, ai trasaturi comune cu nativii celebri din Varsator! :spiteful:

 

 

 

 

 

In ceea ce ma priveste, ca nativa din LEU, nu voi cauta trasaturi comune cu unii din cei mai mari si teribili oameni ai istoriei, cum ar fi Napoleon de exemplu, dar nici cu marii presedinti care inca mai fac istorie, cum este Bill Clinton, ca sa dau doar doua exemple, pastrand proportiile de timp si valoare, fireste! :tease:

 

Sa vedem daca gasesc, la randu-mi, calitati comune cu a unor nativi din zodia mea, respectiv zodia LEU. :hi:

 

Coco Chanel-19 august : simplitate in lux si inspiratie, rafinament, munca pentru obtinerea succesului, exploatarea momentului pentru afirmare, repet: prin inspiratie, munca, rafinament.

Robert Redford -18 august: munca de calitate, apreciata de colegi si admiratori, protectia mediului, familist convins, in ciuda "ofertelor" atat de tentante in acel Hollywood! :crazy:

George Enescu -19 august: activ, inspirat, cu o mare putere de munca, un mare iubitor de muzica in special si de arta in general...e putin ce am scris despre Enescu, dar, acestea sunt calitatile care se regasesc si la mine, intr-o oarecare masura, evident!

 

Celebritati din zodia Rac:

 

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Celebritati din zodia Balanta:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai...tot e bine ca ai gasit calitati asemanatoare intre tine si o personalitate a zodiei tale! :spiteful:

 

 

chiar daca suntem nativii aceleeasi zodii ...conteaza foarte mult perioada cand ne-am nascut ....pot fi o balanta fara nicio asemanare cu cineva tot din zodia balantei ... ..am inteles ca ...ar fi important si ascendentul .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar daca suntem nativii aceleeasi zodii ...conteaza foarte mult perioada cand ne-am nascut ....pot fi o balanta fara nicio asemanare cu cineva tot din zodia balantei ... ..am inteles ca ...ar fi important si ascendentul .....

 

E foarte important ascendentul, eu am perioade cand ma simt ca Pestii, ascendentul meu, dar Leul isi ia mereu revansa, Pestii sunt prea melancolici, dar nu toti, evident! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×