Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Fara chilotei...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mi-am adus din Italia fuste si jeansi cu un fel de tanga atasati la croi. Sunt excelente, comode, sexy si igienice. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ne poti desena ca nu intelegem.... :tease:

vreau si eu sa vaaaaaaaaaaaaaadddd :lol: :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ne poti desena ca nu intelegem.... :crazy:

 

Ai tu suficienta imaginatie, dar, uite: la o fusta de exemplu, sunt cusuti foarte fin, chiar artistic, niste monokini, gen tanga, direct pe materialul din care e croita fusta. La jeansi, e chiar mai usor, e ca si cum ar fi doua perechi de blugi, cea de dedesubt fiind mai ... transparenta, dar, atasata!

Sa desenez? :lol:

 

 

vreau si eu sa vaaaaaaaaaaaaaadddd :x :tease:

 

 

OK, voi incerca sa va desenez, dar nu acum! :lol:

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai tu suficienta imaginatie, dar, uite: la o fusta de exemplu, sunt cusuti foarte fin, chiar artistic, niste monokini, gen tanga, direct pe materialul din care e croita fusta. La jeansi, e chiar mai usor, e ca si cum ar fi doua perechi de blugi, cea de dedesubt fiind mai ... transparenta, dar, atasata!

Sa desenez? :P

poate ar fi mai bine! imi e foarte usor sa-mi imaginez fara chilotei dar ce povestesti tu acolo, nu! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai tu suficienta imaginatie, dar, uite: la o fusta de exemplu, sunt cusuti foarte fin, chiar artistic, niste monokini, gen tanga, direct pe materialul din care e croita fusta. La jeansi, e chiar mai usor, e ca si cum ar fi doua perechi de blugi, cea de dedesubt fiind mai ... transparenta, dar, atasata!

Sa desenez? :)

OK, voi incerca sa va desenez, dar nu acum! :tease:

eu vreau sa vad pe viu..chiar nu stiu cum sint.. :P

 

eu nu port sutien :P

..ce coincidenta ..nici eu.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta imi aminteste de un party...inainte de '89..cica era o petrecere selecta de copii de bani gata ,si majoritatea erau "punk".

..si dupa ce s-au imbatat bine vine unu cu idea sa facem sex ,acum se punea problema cine cu cine ...la care altul spune ..fetele sa arunce fiecare cu chilotei in aer ,si ce pereche ai prins in gura aia sa fie partenera...

Acum o fata ..ingrijorata spune : si cei ce ramin pe lustra ..?

Si alta ..dar cele ce nu au ..ce fac..?

O voce din multime ..posta ..

Acum pina raspund fetele sa spun sii io..eu am mers fara,tot cam prin vremea aia ,tin minte ca era vara si era moda "italian" sa fi ..adica fara chilotei si fara ciorapi in picioare .

La vremea aia purtam o pereche de pantaloni albi, cam subtirei cei drept si era cam penibil citeodata ca aveam obiceiul sa ma duc la terasa Lido cea cu piscina si cam trebuia sa stau cu mina numai in buzunar ..ca de.. :P

Cam asta e ..fara chiloteii..

Si am intalnit si fete fara ...dar asta va spun data viitoare .. :beee:

Se faceau asemenea petreceri in Romania inainte de '89? Sa inteleg ca pe vremea lu' Ceasca si tu erai copil de bani gata? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se faceau asemenea petreceri in Romania inainte de '89? Sa inteleg ca pe vremea lu' Ceasca si tu erai copil de bani gata? :P

Se faceau ..si acum tu intelegi ce vrei .. :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×