Sari la conținut
Forum Roportal
puiut63

Castig simplu si garantat cu investitie de doar 6 lei ..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca vrei sa faci bani citeste cu atentie ce-ti spun :

Job-uri La DOMICILIU, SINGURUL CARE FUNCTIONEAZA CU ADEVARAT

......

JUCATI CINSTIT SI CORECT SI VETI AVEA NUMAI DE CASTIGAT!! :stars:

 

Te contrazic cu jobul tau... va zic eu care e singurul la domiciliu si 100% pe profit ... :-

Se numeste VideoChat !!! Sa ma contrazica cineva daca n'am dreptate :doh: ... cat despre ce scrie "puiut63" , hai sa fim seriosi... oare a citi cineva tot ce era scris ? eu am citit primul rand si a fost suficient restul se deduce :P ...

"La multi ani si sanatate, sarbatori fericite" si nu va luati dupa aberatiile mele, io's mik nu stiu nimic ... videochatul nu exista , sunt povesti :tease: hihihi !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hahaha, chiar ai dreptate, cel mai de succes din toate punctele de vedere este videochatul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vorba aia : Get rich, or die trying :P

Poti sa o faci si in sistem piramidal dar sa nu iasa nimeni in pierdere. In Franta sunt asa numitele pub barre prin care inchiriezi 2 cm din desktopul tau unei firme care afiseaza reclame pe aceasta portiune. Eu am incercat si desi la inceput castigul mi s-a parut infim, 5,13 eurocenti pe 1000 puncte acumulate in aprox. 12h30 min. Insa pe masura ce convingi si alte persoane sa descarce aceasta bara, castigurile tale se maresc proportional pentru ca ai 100% din punctele lor.

 

Contul se face prin acest link:

http://www EDIT

 

Iar in dupa ce v-ati logat, va descacati tot din acelasi loc bara si asteptati sa se incarce cu puncte. Totusi, punctajul poate fi marit cu adevarat doar cand faceti ceea ce ei numesc PARRAINAGE.

Bafta. :)

Editat de daemon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×