Sari la conținut
Forum Roportal
puiut63

Castig simplu si garantat cu investitie de doar 6 lei ..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca vrei sa faci bani citeste cu atentie ce-ti spun :

Job-uri La DOMICILIU, SINGURUL CARE FUNCTIONEAZA CU ADEVARAT

Nu este nici o gluma,crede-ma! Depinde numai de tine daca vrei sa citesti pagina asta sau nu, eu nu pot spune decat ca 10 min. de citit iti pot schimba viata, depinde numai de tine "POTI FACE BANI USOR SI REPEDE" Crede-ma: am incercat toate metodele posibile (si legale).Aceasta este cea mai USOARA si mai RAPIDA cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. Merge! E testat! Tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul. Eram sceptic, totusi... In urma cu ceva vreme navigam aiurea pe Internet (probabil la fel cum faci si tu acum) cand am descoperit un articol asemanator cu acesta in care se spunea ca pot sa castig milioane in doar cateva saptamani cu o investitie de numai 60.000 de lei. Imediat m-am gandit \"chestia asta trebuie sa fie vreo escrocherie\". Dar, curios fiind, am continuat sa citesc. Articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 10.000 de lei la fiecare din cele 6 adrese mentionate in articol. Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici articolul la minim 200 de forum-uri/adrese cu anunturi pe Internet. Pur si simplu! Dupa ce am analizat chestiunea si dupa ce am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc. La urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 60.000 de lei si 6 timbre? Cum este si normal, la inceput eram sceptic si chiar ingrijorat in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat la PTTR si mi-au confirmat ca intr-adevar e legal! Deci am facut infima investitie de 60.000 de lei. Surpriza!...Ghiciti ce s-a petrecut !!! ... Intr-un interval de 7 zile am inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluit! M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In prima saptamana am primit 370.000 de lei. La sfarsitul celei de-a doua aveam 1.090.000. In a treia saptamana stransesem 25.470.000 de lei! Si banii continua sa vina cu repeziciune. In mod cert a meritat sa cheltui cei 60.000 de lei si cele 6 timbre (Am cheltuit mult mai mult jucand la loto si la bingo!). Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce functioneaza. In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana. Cum?...

 

[EDIT]

 

JUCATI CINSTIT SI CORECT SI VETI AVEA NUMAI DE CASTIGAT!! :crazy:

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai bah oamenilor get a job!

 

Perfect de acord cu tine... iar chestia de mai sus o am si eu intr-un fisier .txt dar o am de vreo 2 ani , vrei sa confruntam numele din ele? eu chiar nu cred ca ii vreun prost care sa faca asa ceva :crazy:

Dak o gandesti destul de bine faci in asa fel ca toti banii de la primele 10 persoane si poate nu numai, sa ajunga la tine :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acest topic va ramane deschis, poate apare careva care s-a imbogatit de pe urma metodei de mai sus. :flirt:

 

Sa-l mut la Coltul vesel? :drag:

 

 

Ps: solicit unui moderator sa trearga un topic clona de la Muzica :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acest topic va ramane deschis, poate apare careva care s-a imbogatit de pe urma metodei de mai sus. :yes:

 

Sa-l mut la Coltul vesel? :drag:

Ps: solicit unui moderator sa trearga un topic clona de la Muzica :o:

 

 

merita la coltul foarte vesel :flirt:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce-ar fi sa inchideti topicul mai bine ? (din cate stiu eu ,in Romania jocurile priamidale nu sunt legale. )

Si pentru cei care nu s-au prins, ideea e asa:

Trimite-mi bani ca sa poti cere si tu bani pe alte forumui. Vezi ce repede te imbogatesti ?

Editat de Looop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am sters adresele. Poate ca sunt tampiti care chiar musca. Sa nu le dam ocazia :tease:

Topicul de la muzica e sters, iar autorul banat.

 

Legale sau nu, imorale oricum sunt, iar topicuri de acest gen nu au ce cauta pe acest forum. Useri care posteaza asa ceva, nici atat. Zilnic apar 1-2...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

jocurile piramidale parca erau ilegale conf. legislatiei din Romania. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×