Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

ce vor barbatii de la femei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Putin conteaza cui i se adreseaza subiectu'. Eu sunt baiat si vreau o fata care sa ma inteleaga, sa fie langa mine, sa aiba incredere in mine si sa ma iubeasca.Sexul e ceva secundar, adica mai intai iubire si dupa aia sex...

adevarat :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Putin conteaza cui i se adreseaza subiectu'. Eu sunt baiat si vreau o fata care sa ma inteleaga, sa fie langa mine, sa aiba incredere in mine si sa ma iubeasca.Sexul e ceva secundar, adica mai intai iubire si dupa aia sex...

Subscriu! Doar ca uneori gandeam ca mai usor era sa-ti cumperi un Ferrari Enzo intr-un an de zile decat sa gasesti o asemenea femeie in 5 :spiteful: Cu toate astea, sa stii ca nu-i imposibil sa gasesti asa ceva, daca ai ceva noroc. :spiteful: Unii au reusit...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Putin conteaza cui i se adreseaza subiectu'. Eu sunt baiat si vreau o fata care sa ma inteleaga, sa fie langa mine, sa aiba incredere in mine si sa ma iubeasca.Sexul e ceva secundar, adica mai intai iubire si dupa aia sex...

 

si cand te vrea, te iubeste si te intelege incep replicile de genul "ce tot vrei ? eu nu inteleg ce te smiorcai, eu sunt acelasi "(doar ca nu te mai sun de 10 ori ci numai 1 data pe zi ca m-am plictisit de romantismul tau si mi se pare balos) ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si cand te vrea, te iubeste si te intelege incep replicile de genul "ce tot vrei ? eu nu inteleg ce te smiorcai, eu sunt acelasi "(doar ca nu te mai sun de 10 ori ci numai 1 data pe zi ca m-am plictisit de romantismul tau si mi se pare balos) ...

 

vezi de asta nu gaseste el ce vrea :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fii explicit in mai multe cuvinte ca sai nteleg si eventua lsa invat ceva te rog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am zis mai demult de spiritul de casta.............

Daca-mi permiteti, aici, la discutia asa, ar trebui facuta o clasificare........in functie de perioada petrecuta impreuna cu partenerul(a). Observati ca sunt si care inca mai cauta....si care au 10,20 de ani de casnicie.....

Si asta deoarece incepe se poate incepe cu ceva pretentii....ex:sarim peste masa si trecem la sex,sex,sex(apropo de niste raspunsuri)....si se termina cu...........daca se elibereaza retete ia-mi si mie prostamol.In ambele cazuri....rezultatul:F.BINE!

Parerea mea:casnicia e un fir de ata.Daca cineva trage prea tare se poate rupe.Ori in dormitor, ori in bucatarie, ori ca trag copiii de el, ori ca trage soacra,etc.

Sfatul meu: cind cineva trage prea tare, celalat tre sa mai slabeasca putin, altfel.........

Cele Bune!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cei mai multi barbati vor sex, Dar, NU TOTI , repet NU TOTI femeile vor sa fie iubite, eu unul nu vreau sex de la o fata vreau sa o iubesc si sa ma iubeasca, sa o inteleg si sa ma-nteleaga.

Editat de Crusher

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×