Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

ce vor barbatii de la femei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fato.....io nu vreau sa aflu raspunsu'...da' esti ok!

Barbatii vor o femeie frumoasa(dupa care sa saliveze barbatii pe strada), o gospodina care sa gateasca super, o bestie sexuala in pat care sa ii satisfaca toate dorintele oricand ii vine lui cheful, o femeie econoama care sa nu stie ce inseamna shopping...si cam atat....Eu nu cred ca cerem prea multe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La care au doua variante - ori o cauta toata viata ori zic ca au gasit-o de prima data. In restul spatiului acestor posibilitati se afla purgatoriul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La care au doua variante - ori o cauta toata viata ori zic ca au gasit-o de prima data. In restul spatiului acestor posibilitati se afla purgatoriul.

Exista si cazuri cind o gasesti,dar constati ca ..este "data" si cauti si cauti.. :serenade:

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca-i "data" atunci sigur nu are cum sa fie a ta.

Doar daca o convingi....si doar daca vrea sa se lasa convinsa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Caz in care nu e cu adevarat "data" ci doar "atasata". Cele "date" nu se lasa luate.

Deci sfatul tau este ,..sa treaca la atac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ea cedeaza..insemna ca te vrea..daca nu, inseamna ca nu tevrea! ce logica de fier am!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Barbatii vor o femeie frumoasa(dupa care sa saliveze barbatii pe strada), o gospodina care sa gateasca super, o bestie sexuala in pat care sa ii satisfaca toate dorintele oricand ii vine lui cheful, o femeie econoama care sa nu stie ce inseamna shopping...si cam atat....Eu nu cred ca cerem prea multe.

 

 

 

doar atat?....imi plac oamenii modesti :serenade:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
doar atat?....imi plac oamenii modesti :serenade:

Si mie la fel..vezi cate lucruri avem in comun?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×