Sari la conținut
Forum Roportal
mayama34

PREMIERA - Consultatii energetice

Postări Recomandate

voi spuneti ce va doare ca so gasi cineva sa zica cate ceva daca nu poate mayama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
voi spuneti ce va doare ca so gasi cineva sa zica cate ceva daca nu poate mayama

 

Eh, au trecut vremurili, taică, acu' au apărut din ăştia moderni, doctori love, prestoni şi alte maglavaisuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Caut un stomatolog ... :yes:

clinica oasis pe la gardina icoanei. spre piata lahovari . au dotari si materiale de ultima ora

 

Nu mai ghini era odinioară c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
clinica oasis pe la gardina icoanei. spre piata lahovari . au dotari si materiale de ultima ora

da si majoritatea nu aveau dinti in gura :roll:

Mda...acum,doftoru' stomatolog te lasa fara dinti in gura! ;) Cum ma lasa pe mine...

Ma gindii sa fac si eu economie si sa-mi pun doo masele lipsa,in tara.Mi le puse o tanti doftoressa dar dupa doo luni,a trebuit sa renunt la juma de gura ca am facut infectie si a trebuit sa renunt si la hale doo masele si la legaturile pe care au fost facute. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda...acum,doftoru' stomatolog te lasa fara dinti in gura! ;) Cum ma lasa pe mine...

Ma gindii sa fac si eu economie si sa-mi pun doo masele lipsa,in tara.Mi le puse o tanti doftoressa dar dupa doo luni,a trebuit sa renunt la juma de gura ca am facut infectie si a trebuit sa renunt si la hale doo masele si la legaturile pe care au fost facute. :roll:

nush io la ei nu avusei probleme . da nu toti doftorii is la fel .fiecare padure are uscaturile ei. lu taicamiu pensionar de meserie i-au pus vro 4 dinti si 3 masele la facultate studentii si nu are probleme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
so nu mai zice nimeni nimic sinteti toti sanatosi? mmmm ce bine e sa traiesti in romanica

 

Ne tratam singuri mai nou.... :flirt:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

waw , ce de bla, bla'uri ... :shifty:

 

ok, are cineva vreun link cu boli si corespondentul lor sufletesc ?

 

mai precis ma intereseaza spondiloza cervicala .

multam anticipat . :biggrin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×