Sari la conținut
Forum Roportal
beggar

Avem colectionari?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Colectionez scame si firimituri. :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Colectionez Brichete.Bancnote,cartele telefonice,monede,timbre,vederi si CD-uri cu filme. :blink: am o clectie impresionanta de filme,mai exact 634 :P..fiecare film pe CD-ul lui:)

Editat de Faker

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ador oamenii care colectioneaza altceva decat vizite la mall si ore pierdute aiurea. Am colectiopnat servetele in copilarie, mai nou am avut colectie de pixuri si brichete, dar suntem 3 fumatori in casa si sterpelesc brichetele atunci cand nu ami are gaz a lor (ca eu nu ma furam singura), iar cu pixurile se intampla la fel, pe cand era fiul meu la liceu...de-acum nu ma8i scrie cat scria atunci, dar nici eu nu mai bantui ca inainte ca sa tot vad pixuri peste tot si nici nu mai primesc atatea, ca pe vremuri.

Dar am fost impresionata de o doamna, are ceva ani, care inca mai colectioneaza servetele si asa am aflat ca nici macar nu-i singura, fiindca face schimb prin toata tara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Colectionez plicuri cu facturi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Colectionez carti de anticariat. Cea mai veche pe care o am este din anul 1894. Text latina, Paris (Librairie Hachette et Cie.), Q.Horatius Flaccus, "Satires et epitres" si "Odes et epodes".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu colectionez posturi idioate de aici de pe forum. Cred ca o sa lansez o carte cu "Top 100 posturi idioate de pe forumul roportal". :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×