Sari la conținut
Forum Roportal
master_mind

Intrebari pentru master_mind .

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de ce nimeni nu ma vrea ?

 

Deschide un topic despre asta :crazy:

 

0 da

1 da

1 da

2 da

3 N+1 moduri

5 1-n

8 doar in viziunea unora

13 deloc , desi cu unii ar trebui 8)

 

8)

 

Hmmm ... crezi in Ingeri = Da.

 

Credeam ca tu crezi doar in Dumnezeu!

Mai ai pana la Master 8) ... acum esti doar aprentice :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce nimeni nu ma vrea ?

din cauza ta 8)

 

Inainte sa raspunzi provocarilor fara sa ripostezi, ci cu flori si limbute, dai cu tastatura de pamant? Altfel nu-mi explic calmul asta.. Aaaa! 8) Am uitat, tu esti beyond all this... Esti master_mind, doar, ce mama ma-si. Invata-ne, o, tu, cum sa ne stapanim nervii cand userii ne fac de tot rahatul! :doh:

pai userii ca si in viata reala nu ne fac pe noi de tot rahatul ...se fac pe ei ...atat tot ...e pacat ce scoti din gura nu ce bagi in gura ii place romanului sa zica...nu pur si simplu ..daca ma enervez si eu se ajunge la injugrii si lucruri urate pe care apoi le regretam ca sa nu mai vb ca in viata reala din cauza orgoliului asta prostesc oameni cu sau fara carte ajung sa-si ia viata intre ei ....pacat....eu tot timpul actionez la 5-10min dupa ce aflu o veste care ma enerveaza

 

8)

 

pai tocmai ti-am demonstrat la amoare 8)

8)

 

 

nu prea mai demonstrat...sau n-am obs ...eu.

 

ideea era daca te-ai gandit vreodata ca tu ai fii sub influenta farmecelor in ideea in care bunica sotului tau i-ar fii facut ceva ca sa il ajute sa se insoare ? nu vreau sa te tulbur ...dar....sper sa nu te gandesti la asa ceva si sa traiesti fericita in contiunare

 

8)

 

Deschide un topic despre asta :P

Hmmm ... crezi in Ingeri = Da.

 

Credeam ca tu crezi doar in Dumnezeu!

Mai ai pana la Master :) ... acum esti doar aprentice :(

nu te lasi , nu-i asa ??

 

eu m-am referit ca eu cred ca si existenta in ei ..mi-am permis sa raspund conform faptului cum cred eu :(

crezi in continuare ...e f corect :o:

 

n-am zis niciodata ca sunt master ....cum eu pot fii master/aprentice asa pot fii unii larva/fluture

 

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa-mi treaca supararea!

Ne impacam la Bucuresti pe 1 octombrie!

Cu stima,Dan-Gabriel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din cauza ta :doh:

pai userii ca si in viata reala nu ne fac pe noi de tot rahatul ...se fac pe ei ...atat tot ...e pacat ce scoti din gura nu ce bagi in gura ii place romanului sa zica...nu pur si simplu ..daca ma enervez si eu se ajunge la injugrii si lucruri urate pe care apoi le regretam ca sa nu mai vb ca in viata reala din cauza orgoliului asta prostesc oameni cu sau fara carte ajung sa-si ia viata intre ei ....pacat....eu tot timpul actionez la 5-10min dupa ce aflu o veste care ma enerveaza

 

recunosti ca te pripesti? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici puteti sa ziceti toti ce aveti pe sufletel legat de mine :flowers: hai nu va mai ascundeti si ma atacati prin topicuri stricandu-le temele unor oameni care chiar vor sa afle raspunsul la intrebarile lor . Curaj aici nu musca nimeni doar va dovediti cat de oameni sunteti : iubitori , egoisti , frustrati , invidioasi , lasi , ironici , sentimentali ....va invit la o psihanaliza a mea sau a voastra . :flowers:

 

:flowers:

 

 

 

te simti bine?

vrei ajutor?

cere doar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din cauza ta :flowers:

pai userii ca si in viata reala nu ne fac pe noi de tot rahatul ...se fac pe ei ...atat tot ...e pacat ce scoti din gura nu ce bagi in gura ii place romanului sa zica...nu pur si simplu ..daca ma enervez si eu se ajunge la injugrii si lucruri urate pe care apoi le regretam ca sa nu mai vb ca in viata reala din cauza orgoliului asta prostesc oameni cu sau fara carte ajung sa-si ia viata intre ei ....pacat....eu tot timpul actionez la 5-10min dupa ce aflu o veste care ma enerveaza

poate ai nevoie de calmante... ceva...

Editat de ellena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×