Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:))

Si fiti sigure ca Rodi are cel putin uneori un umor aproape de macabru.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Olga, tu stii cine e Raul Tisa?

 

Nu-l cunosc personal, dar am vizitat pagina lui pe Net si l-am gasit un tanar cool, exact cum sint multi acum peste tot cu idei noi, ca deh, nu numai in industria gastronomica sint momente futuristice, ci cam in toate zonele economiei.   Si precum lumea se simte inca tanara, se bucura de o coafura mai iesita din comun

mai ales daca merge la un concert.

 

La prima clipa cand am citit numele stilistului, am crezut ca merge la "raul Tisa" face o baie si merge la concert cu parul asa cum s-a uscat!!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

La prima clipa cand am citit numele stilistului, am crezut ca merge la "raul Tisa" face o baie si merge la concert cu parul asa cum s-a uscat!!!

:))))))))

Iar ma faci sa rad isteric.

:)))))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

din cele multe evenimente, am ales sa merg sa-l vad si sa-l ascult pe acest domn. 

toamna asta la noi in sat.


aici belete pe termenate :doh:

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti iei si fiul cu tine, eu le-am carat peste tot la opere si concerte scumpe si aici in State ca numai de astea o sa tina minte

sa povesteasca mai tirziu "ca el a fost crescut si educat de acasa altfel, cu alte valori morale ... decat publicul general.

 

Am observat la copiii mei ca dupa un concert classic parca se maturizau, erau mai gravi si mai seriosi desi nu era etalon la

noi aceasta atitudine.   Lasa urme si spectacolele de teatru si discutam mult timp despre fiecare eveniment amanuntit.

 

Ne imbracam frumos si se simteau importanti, pe urma mergeam sa luam masa in restaurant sa profitam de ocazie ca eram

in centru cu toate localurile super bune, locuiam mai departe de ocean cu 20 de km in San Diego.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers:

 

Felicitari clujenilor ... si celori care au contribuit la aceste rezultate, ca nu guvernul roman a transpirat la reusita asta ci investorii straini.

 

Dupa poza afisata din articol nu recunosc nimic din Cluj, mai ales noaptea, dar precis o sa trecem candva sa vizitam sau macar in trecere doar prin oras cu pasi mari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cap limpede rau, nu gluma :haha:

 

Guvernul a contribuit din plin cu neimpozitarea salariilor la IT-isti. Guvernarea locala iar a contribuit din plin cu pozitia "presh" la toti neavenitii sau binevenitii.... o fi, ce sa zic?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hm ... atunci de ce nu se intampla si in alte orase asemenea schimbari daca guvernul impinge roaba din greu???

 

Iar cu IT-istii am o mica problema, cum se intampla ca site-urile romanesti sint asa de virusate daca nici taxe n-au platit???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×