Sari la conținut
Forum Roportal
Ravl

Unde agatam femei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cine a initiat topicul? nu tu, batran, cocosat, pervers si cu pensia mica? :flowers:

tataieeeeee :) ;) :yes:

:o: cred ca ati confundat topicul ! :crazy: cu "ceva despre cel de sus ! :phiu:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pt inceput trb sa citeasca Biblia, sa invete, Tatal Nostru si sa se duca mai des la slujbe!

 

Eu chiar am cunoscut o tipa la Biserica! Treceam printr-un moment de cumpana mai dificil si am intrat intr-o biserica sa ma rog la icoana SF Constantin si Elena. In biserica era si o tipa care se ruga inaintea unui examen. Eu nu prea am ofatza de mers la biserica cu ea(100kg, chelios...) si tipa ma privea cam mirata. Am iesit impreuna, mi-am facut tupeu si am abordat-o cu "stiu ca fatza mea exprima altceva, dar crede-ma ca nu sunt chiar ceea ce par a fi". A zambit si apoi nu m-a refuzat cand m-am oferit sa o duc la examen si sa o astept . Am fost vreo 4 luni impreuna.Din pacate nu a rezistat nici ea ritmului meu de viata, dar am ramas amici foarte buni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ale tineretii valuri! :flowers:

ouch ! :crazy: hmm...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cine a initiat topicul? nu tu, batran, cocosat, pervers si cu pensia mica? :flowers:

tataieeeeee :phiu: :o: :)

 

 

Ce aveti cu omul de nu-l lasati sa gaseasca raspunsurile la intrebarile ce-l framanta

... in mod tihnit ?

 

In privinta caracterizarii , cel mai nimerit adjectiv substantivat ...

... ar fi cel de-al treilea !

 

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:phiu: cred ca ati confundat topicul ! :flowers: cu "ceva despre cel de sus ! :crazy:

Nici pe ala nu l-ai infiintat tu. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In privinta caracterizarii , cel mai nimerit adjectiv substantivat ...

... ar fi cel de-al treilea !

 

:crazy:

adeca... ? :phiu:

 

Nici pe ala nu l-ai infiintat tu. :o:

confused ? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adeca... ? :phiu:

 

 

'Adeca' , ... desi odinioara il persiflai pe Dan-Marius , acuzandu-l de

... umanism ,

 

am constatat cu stupoare ca ... ai sfarsit prin a te transforma chiar tu insuti intr-unul !

 

:flowers:

 

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:-

'Adeca' , ... desi odinioara il persiflai pe Dan-Marius , acuzandu-l de ... umanism ,

pai...tocmai umanismul ala l-am apreciat la Dan , dincolo de ateismul lui declarat. :P

am constatat cu stupoare ca ... ai sfarsit prin a te transforma chiar tu insuti intr-unul :doh: ;)

si ?... decat un crestin prefacut, mai bine un umanist sincer ; si pana la urma... exista si umanism religios ! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×