Sari la conținut
Forum Roportal
sharefree

Cadou pentru un barbat

Postări Recomandate

Am sa calatoresc in curand si as vrea sa stiu ce cadou ii pot face unui barbat. Vreau sa fie un cadou care sa reprezinte intr-un fel Romania, nu sa-i cumpar ceva ce isi poate lua si singur, oricum nu-i cunsoc preferintele. Sa nu fie prea scump, sub un mil., sa fie ceva material totusi, ca nu pot sa-i ofer un sejur in Ro.

 

Mie mi-a venit doar un exemplu pana acum. un album cu Gheorge Zamfir ar fi fine. As vrea daca stiti, ce altceva as putea sa-i ofer. poate aveti idei mai bune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cateva idei, in graba.....

 

cutie cu cheie ascunsa (Izvoru Crisului)

"sticla" (Baia Mare)

sah sculptat manual (Izvoru Crisului)

butoias din lemn de stejar sau cires (5 l)

post-30908-1145473524_thumb.jpg

post-30908-1145473603_thumb.jpg

post-30908-1145473616_thumb.jpg

post-30908-1145473629_thumb.jpg

Editat de cumintzica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se apropie ziua mea :o: Sunt curios ce o sa primesc de la jumatatea mea... :o:

Sa ne zici si noua :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:yes:

o palinca in sticla de aia cu alta sticluta in ea...gasesti la unirea sigur la parter

sau/ si o sticla de vin...amicii mei rup magazinele cand pleaca ..zici ca fac trafic nu alta...

iar la femei e mai usor: eu i-am facut soacrei mele un sporul casei cu malai faina alea alea in straturi, si acum de paste i-am luat oua pictate manual...mai stiu pe uni i din

in brazilia care s-au cruscit si au zis ca oua asa nu au vazut si nici nu credeau ca exista..jackpot! sau ceva gen fata de masa/stergar cusut de maian

daca ia peste 1 mil la femei o ie roamneasca ...sau mai ieftin siragurile alea impletite din margelute gen maramures...

la barbati eventual un clop gen maramures/ stiu eu ce fel de om e?

sper ca te-am ajutat un pic

gasesti in unirea in buc sau la muzeul satului sau pe la artizanate

pupici :doh:

Editat de veronika

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×