Sari la conținut
Forum Roportal
Ravl

Unde agatam femei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

in intelepciunea venita de peste oceanul Atlantic, tocmai din USA :crazy: , colega noastra Olga... propunea intr-un topic sa iesim la agatat la biserica... :flowers: , idee care confirma Tristan , nu este tocmai rea... cica acolo gasim cele mai faine fete, mai mult ... fac dragoste Dumnezeieste! :phiu:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la discoteca sunt bunaciunile :flowers:

nu auzi bre...cica la biserica sunt mai evlavioase ... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. era sa ma innec cu cafeaua :phiu:

2. cred ca locul acestui topic era la coltul vesel :o:

3. pana si de cele sfinte va bateti joc :crazy:

 

p.s. : tataie ... lipsuri ceva? :flowers:

Editat de flori de camp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul acu nu am stare sufleteasca sa ies la agatat :o: Si nici nu prea am chef de relatii :) Love sucks my dear friends :crazy:

 

Dar, in viitor(peste o luna ,doua,un an habar nu am) promit ca ma voi duce sa vad si eu asa cum imi spunea si amicul meu.La biserica ai toate sansele sa-ti gasesti jumatatea.Evlavioasa,cu frica lui D-zeu,te iubeste numa pe tine..... :flowers:

Desi,radem si glumim niciodata nu stii de unde sare iepurele :phiu:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. era sa ma innec cu cafeaua :phiu:

Doamni... auzi, inecata in/cu cafea ! ;)

2. cred ca locul acestui topic era la coltul vesel :o:

pai... si ce mai astepti ? :crazy:

3. pana si de cele sfinte va bateti joc :flowers:

nu... este un topic care trebuie tratat cu toata seriozitatea ! ... de care putem da dovada ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ... din cate aratati, n-aveti! :flowers:

pai... seriozitatea unei discutii nu rezida din micile glumitze nevoinovate, ci din profunzimea unor ganduri ! :crazy: iar dupa "bataita" de mai sus, se poate trage concluzia ca ... :phiu:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai... seriozitatea unei discutii nu rezida din micile glumitze nevoinovate, ci din profunzimea unor ganduri ! :crazy: iar dupa "bataita" de mai sus, se poate trage concluzia ca ... :phiu:

mergi la manastire pentru a gasi liniste interioara sau pentru a-ti lua belea? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mergi la manastire pentru a gasi liniste interioara sau pentru a-ti lua belea? :flowers:

belea ? :o: pai... stii cum e , te duci dupa liniste si te intorci cu beleaua ! :phiu: cam cum te-ai intors si tu de la mare ! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×