Sari la conținut
Forum Roportal
thugtudor

Probleme diverse CS

Postări Recomandate

Probabil ca tema mea de discutie nu are nici o legatura cu topicul acetui forum dar sincer nu stiu ce draq sa ma incerc 8)

 

ma ajuta si pe mine cineva cu o chestie??

 

 

vreau sa fac o harta de counter strike si am incercat cu Valve Hammer Editor dar m-am pierdut in el.... aveti careva un program mai simplu??

 

dak avetzi va rog contactati-ma pe e-mail la agent_008_2008@yahoo.com sau adi@looser008.com

 

Mercy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa sincera si unica(cred) mea parere C.S. = Counter Sucks!

DE CEEE?!? ar intreba unii! e prea static! imi place mai tare unreal tournamen 2003 sau 2004! combo jump, combo atac, combo pe unde vrei! gramezi de arme si vehicule in 2004 si daca vrei c.s. joci cu un lighting gun sau chiar cu prashtia cu luneta! Stie si ala headshot si alte alea si provoaca dependenta! Recomandat obezilor care vor sa slabeasca in fata calcului pentru ca la un joc de counter slabesti ca nu mananci pe cand la ureal slabesti pentru ca transpiri ca inecatu nu ai timpii morti din cs cu buy time si mars la ei la baza ca sa murim primii! No offence ment to cs fanatics! 8)

De ex UT2004 nu egaleaza nici pe departe dinamica lui Quake3 (asa cum e el vechi din 98) chiar daca nu-l mai joc de multi ani. Si-asta o spun ratingurile de specialitate.

 

De asemenea in CS la partea cu " buy time" exista un config in care dupa ce il pui la punct cumperi echipamentul care l-ai setat in max 1-2 sec. Asa ca eu zic ca acest argument contra se elimina.

Mars la ei in baza de asemenea nu e un argument contra care sa tina.

Tocmai ca de multe ori beleaua e ca n-ai timp sa inaintezi ca fac astia push si-ti iau capul.

 

Or fi alte neajunsuri dar astea nu tin. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu joc C.S. ca sa ma relaxez 10-20 min pe zii(mai mult nu ca ma plictisesc repede de orice as juca) si consider ca jocul e cel mai bun din domeniu (parerea mea si nu sariti pe mine 8))

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sare nimeni pe tine.

La fel fac si eu cind vin seara de la munca.

Este un joc care are finalitate.

Mori o runda, vine urmatoarea.

Stai cit vrei de la o juma de ora pina la juma de zi, in functie de necesitati.

Eu satu cam o juma de ora in fiecare seara. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa va ajut cu un sait ffff.ilegal si unde trb sa ai protectie buna sal poti folosi este un sait in care poti sa ei ce jocuri vreiiiiiiiiiiiiiiiiiiii orice de la 10gb pana la dinalea de 1mb:P

www.phazeddl.com 8) :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este adevarat ca Counter Strike este cel mai jucat joc multiplayer si singleplayer din zilele noastre.De curand ma ajuns si pe mine boala CS dar nu am ajuns chiar asa de impatimit :P .Acum chiar imi fac un clan :doh: :P (daca doriti contactati-ma la red_dog.method)si am adunat jucatori mai bunisori poate facem niste jocuri clan vs clan 8) .Acum am inceput sa joc si eu cam o jumatate de ora o ora pe zi.

Counterul este un joc cu acel vino-n-coa si de aceea este jucat de atatea persoane asta este singura explicatie si cum nimic nu este perfect si counterul are anumite neajunsuri.

Editat de bbyck

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va rog am si eu o intrebare...pt cine a jucat cs varianta mai veche ...acolo mergea lambertu.In variantele astea mai noi nu mai merge. As ramane dator daca m-ar ajuta cineva cu o sugestie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa va ajut cu un sait ffff.ilegal si unde trb sa ai protectie buna sal poti folosi este un sait in care poti sa ei ce jocuri vreiiiiiiiiiiiiiiiiiiii orice de la 10gb pana la dinalea de 1mb:P

www.phazeddl.com :spiteful: :good:

Pai da. Acolo sunt jocurile normale, doar ca au si crack-uri. www.phazeddl.com ( este site de warez )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×