Sari la conținut
Forum Roportal
thugtudor

Probleme diverse CS

Postări Recomandate

CS-ul e un joc liniar. Este captivant, ma prins si pe mine, dar devine plictisitor dupa ce joci 2-3 ore non-stop. Eu am gasit o alternativa MULT mai distractiva in Hidden and Dangerous 2. Este in al doilea razboi mondial si este absolut superb in MultiPlayer (trebuie sa ai jocul original ca e cu CD-Key). Are harti atat de diversificate, de la desertul african pana in jungla Japoneza. Sunt 3 moduri de joc in Multi, Objectives unde ai de facut anumite obiective ca sa castigi, CO-OP, unde joci misiunile din SinglePlayer dar cu oameni, si ultra-celebrul Deathmatch, aici nu cred ca trebuie sa va spun ce este :giveheart: Apropo, este ieftin jocu, 780.000 in orice magazin de PC-uri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu pe cineva care e profesionist in counter strike, eu nu prea stiu de el dar prietenul meu stie multe....daca vreti sa vorbuiti cu el, scrietimi la vlad_is_best@yahoo.com

poate va pot ajuta....sau el???:ok:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
CS e un joc ce-la joc de 3-4 ani si-mi place da nu am devenit dependent poate din cauza ca sunt mediu nici fbun nici f prost

Da parerea mea ca CS-ul sa-a stricat mai ales pe net, Wall Aim......

Intelegeti ce vreau sa zic, De aceia nu prea mai joc. Nu vreau sa zic ca m-am ofticat cum fac altii la aia buni " Ba codatule !!!" Da exista o dif intre FFFFFFF BUN si CODAT pe care adminii trebuie sa o observe. Parerea mea e cel mai tare sooter multiplayer de pana acuma.

 

sal

As avea si eu o rugaminte daca ma poti ajuta. Tot timpul cand vreau sa intru pe un server primesc mesajul your .dll [cl_dlls\client.dll] differes from the server's si nu stiu ce sa fac.

As fi recunoscator daca mi-ai da un sfat.

 

Multumesc!

 

CS e un joc ce-la joc de 3-4 ani si-mi place da nu am devenit dependent poate din cauza ca sunt mediu nici fbun nici f prost

Da parerea mea ca CS-ul sa-a stricat mai ales pe net, Wall Aim......

Intelegeti ce vreau sa zic, De aceia nu prea mai joc. Nu vreau sa zic ca m-am ofticat cum fac altii la aia buni " Ba codatule !!!" Da exista o dif intre FFFFFFF BUN si CODAT pe care adminii trebuie sa o observe. Parerea mea e cel mai tare sooter multiplayer de pana acuma.

 

sal

As avea si eu o rugaminte daca ma poti ajuta. Tot timpul cand vreau sa intru pe un server primesc mesajul your .dll [cl_dlls\client.dll] differes from the server's si nu stiu ce sa fac.

As fi recunoscator daca mi-ai da un sfat.

 

Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

apropo de cs ! ..... are cineva nmevoi de server de cs cu eroi ? e super mmisto ! ... .daca aveti nevoie contactatima pe id de messenger ic3_lov3 ! costa 5 euro credit orange ! serverul e gata facut , nu nevoie decat sa bagati harti :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×