Sari la conținut
Forum Roportal
maybe

Stiri tampite

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

... atunci bugetarii nostrii se vor duce la parlamentul european sa ceara marire de salar !!??

Nu, e mult mai rău dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O stire fenomenala pentru care ii multumesc din suflet monicai gabor... cum ca ea o face in fundulet... multumesc pentru hohotele de ras pe care mi le-a provocat involuntar... si-acum mai rad. rotfl rotfl

Editat de heidy2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiica lui Basescu divorteaza de solistul de la Proconsul DAR vrea sa fie pastrata confidentialitatea bla bla...

Pai deja ne-a spus tot, ce confidentialitate! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O stire fenomenala pentru care ii multumesc din suflet monicai gabor... cum ca ea o face in fundulet... multumesc pentru hohotele de ras pe care mi le-a provocat involuntar... si-acum mai rad. rotfl rotfl

:D) mie asa ciuda ca n-am auzit-o...

 

Fiica lui Basescu divorteaza de solistul de la Proconsul DAR vrea sa fie pastrata confidentialitatea bla bla...

Pai deja ne-a spus tot, ce confidentialitate! :crazy:

Da, si cealalta stire v-a fi, ca a castigat unul din cele 74 de posturi de notari pe tara!

Sau pe asta o da (stirea) confidentiala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cică la Rast, Dolj, la cei inundaţi, angajaţii Renel s-au dus şi au căutat contoarele la casele părăsite şi au trimis facturile de curent sinistraţilor...

 

 

 

mi-e silă...cum am mai spus undeva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ora 7 stirile prost tv..avem primele imagini de la botezul adrianei mutu, mai mult nu am avut rabdare sa privesc pentru ca este scump televizorul si nu imi permit sa cumpar din banii mei....cat de curand o sa vedem si cand o sa nasca cate vreun caine al vreunui parlamentar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Binecunoscuta Oana Zavoranu s-a reorientat in cariera. Se pare ca Zavoranu are acum aspiratii politice si tocmai de aceea s-a inscris in partidului lui Corneliu Vadim Tudor.

Anuntul a fost facut chiar de presedintele PRM. "Imi face placere sa anunt intrarea in PRM a frumoasei actrite Oana Zavoranu. Ea va fi consilierul meu de imagine si la alegerile parlamentare viitoare, va deveni deputata de Bucuresti", a declarat Corneliu Vadim Tudor." criminala faza :yes: :doh: :P :crazy:

Editat de dani_quinn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:) ) mie asa ciuda ca n-am auzit-o...

Si mie. Mie mi-a spus mama, ca ea a vazut.

O alta stire incredibila... Oana Zavoranu complimenteaza o ziarista cu "tarfa, inculta si nesimtita" pentru ca a publicat niste articole, zice ea, false (desi, hai sa fim putin seriosi 8) ). Si asta in direct, numa la Dan Diaconescu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×