Sari la conținut
Forum Roportal
maybe

Stiri tampite

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si mie. Mie mi-a spus mama, ca ea a vazut.

O alta stire incredibila... Oana Zavoranu complimenteaza o ziarista cu "tarfa, inculta si nesimtita" pentru ca a publicat niste articole, zice ea, false (desi, hai sa fim putin seriosi 8) ). Si asta in direct, numa la Dan Diaconescu.

Dar de recenta ei casatorie ati auzit?si de bataia care a luat-o un reporter care a incercat sa le faca poze la restaurant, dupa, de la Pepe? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La Carcotasi, ca fara ei nu auzeam de Zavoranca, tocmai au aratat ieri (in reluare), cum statea ea de-a dreapta tribunului Vadim si odata cu a ei intrare de vaza in randurile partidului, a carei imgine o va reprezenta, declara (cu mana pe decolteul adanc si absolut nepotrivit ci imprejuraea...sau mai sti?):

"Imi pun la bataie atat trupul cat si spiritul meu, acestiu partid",( ceva in genul, n-am memorat citatul chiar la marele fix...ma tampesc daca o fac, e esenta aici). Dar tribunul zambea incantat de dedicarea trupeasca si spiriualiceasca a queridei! :tease:

 

:P) mie asa ciuda ca n-am auzit-o...

Da, si cealalta stire v-a fi, ca a castigat unul din cele 74 de posturi de notari pe tara!

Sau pe asta o da (stirea) confidentiala.

 

La scris a luat 5 si un pic, la oral a luat 9 si un pic!!!

media fiind doar ceva mai mult de 7, nu poate profesa in capitala decat daca se asociaza cu un notar de acolo...mai sa fie!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce emisiune tv. poate querida asta sa faca de 40.000 de euro pe luna, o data pe saptamana?

buzologie :soc:

 

O stire fenomenala pentru care ii multumesc din suflet monicai gabor... cum ca ea o face in fundulet... multumesc pentru hohotele de ras pe care mi le-a provocat involuntar... si-acum mai rad. rotfl rotfl

:soc: deci....iti multumesc pentru chestia asta care m'a binedispus pe ziua de azi :doh: si..oricum...ma mir ca scandura aia se poate indoi ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buzologie :soc:

:

de 40.000 de euro? pai si eu as putea sa-mi tugui buzele asa frumos ;) .Nu-mi da si mie cineva vreo 10.000-20.000 euro?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De asta ce spuneti

"Un tanar care vroia sa se arunce de pe o cladire a fost impuscat de politie ca sa nu se sinucida...acesta a fost ranit mortal"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De asta ce spuneti

"Un tanar care vroia sa se arunce de pe o cladire a fost impuscat de politie ca sa nu se sinucida...acesta a fost ranit mortal"

unde se intampla asta??? :)

l-a sinucis pe bietul om :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Actorul american Tom Cruise si logodnica lui Katie Holmes nu au prezentat-o inca pe fiica lor de 4 luni si jumatate, Suri, in public, insa fanii pot sa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×