Sari la conținut
Forum Roportal
usernoname

Sex cu probleme

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

P.S. Strimta nare cum sa fie ca daca acum o doare atunci cind va nashte ce va face? Poate asta la ea e la nivel Psihologic! Poate a avut un caz neplacut inainte, de asta ea nu se poate relaxa? MAi incercati si voi niste jocuri excitante! Pot sa propun!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
P.S. Strimta nare cum sa fie ca daca acum o doare atunci cind va nashte ce va face? Poate asta la ea e la nivel Psihologic! Poate a avut un caz neplacut inainte, de asta ea nu se poate relaxa? MAi incercati si voi niste jocuri excitante! Pot sa propun!

 

E, zau, zici tu? Bineinteles ca are cum sa fie stramta. Sau tu crezi ca femeile au toate aceeasi largime, adancime, samd? E ca la barbati, dupa marimi. De aceea si difera marimile la barbati, diametru. Pentru ca si la femei difera. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:( pentru usernoname...

 

dragul meu, te felicit pentru grija de care dai dovada pentru partenera ta...rar asa barbati...

vreau sa iti spun ca situatia voastra nu e grava. stai linistit...timpul le rezolva pe toate. bineinteles ca o doare, ca doar nu s-a nascut cu dimensiunea tala pasarica. cu timpul aceste dureri ar trebui sa dispara dar nu atat de repede cum ati vrea voi...

va fi bine, te asigur...

eu am avut probleme de genul acesta si dupa sase luni de la primul contact sexual...si eram perfect sanatoasa ginecologic...iti trebuie multa rabdare si intelegere

partenera ta e o norocoasa ca te are

numai bine amandurora...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E, zau, zici tu? Bineinteles ca are cum sa fie stramta. Sau tu crezi ca femeile au toate aceeasi largime, adancime, samd? E ca la barbati, dupa marimi. De aceea si difera marimile la barbati, diametru. Pentru ca si la femei difera. :(

Daca e strimta atunci cum o sa iasa copilul, sau sint si copii diferiti, care mai slab care mai gras! Ca e strimt asta nu e problema!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca e strimta atunci cum o sa iasa copilul, sau sint si copii diferiti, care mai slab care mai gras! Ca e strimt asta nu e problema!

 

ba da, se poate sa fie o problema... ce nu'i clar? am trait'o pe pielea mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca e strimta atunci cum o sa iasa copilul, sau sint si copii diferiti, care mai slab care mai gras! Ca e strimt asta nu e problema!

 

 

pentru Light : o femeie poate sa nasca si prin cezariana

 

pentru Username;eu zic ca voi doi trebuie sa comunicati mai mult,ea sa-ti spuna cand o doare..si tine si tu preludiul mai lung..sarut-o si tu pe spate..eu asta zic

Editat de yvonne_ni2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm, multe sfaturi ... MuLtumesc.

 

 

Sa incerc sa o iau pe rand cu explicatii pentru ca voi sa ma puteti ajuta si mai mult.

 

 

pt heidy_2006:

Sunt foarte bland cu ea ... nu asta e problema. De excitat mai tare? hmmm imi dau toata silinta... o doare doar prima data cand intru in ea... dupa prima penetrare, a doua si eventual a treia, nu o mai doare.

 

pt Lily Anne:

Chiar vrea cu mine... ma iubeste f mult si e fericita alaturi de mine. Cat despre varsta noastra nu am precizat absolut nimic.... (ai vazut "un virgin la 40 de ani"?)

 

pt LightHammer:

 

Sexul oral intotdeauna cred ca excita mai mult decat o privire.... (parerea mea). Am un preludiu armonios cu ea si ea cu mine.... si nu il facem doar ca sa fie facut ci pentru ca ne place. Nu preludiul este problema.

Ai spus de schimbat pozitia... posibil sa nu fi citit tu cu atentie, dar ea este undeva la primele contacte sexuale din viata ei, este pe prima treapta a piramidei... [nu poti sa sari cu rolele decat daca ai invatat sa iti mentii echilibrul]

 

 

pt yvonne_ni2006:

preludiul este lung, excitant, si foarte placut si pt mine si pt ea.... de comunicat comunicam super mult.

 

 

 

pt wildcat:

multumesc... ma bucur pentru opinia ta si sincer ma linisteste experienta pe care ai impartasit-o. Multumesc inca o data.

 

 

in final vreau sa va multumesc la fiecare in parte pt sfaturile voastre.... o sa tin seama de ele. Sper ca intr-un final (cat mai apropiat) sa nu o mai doara si sa se poata bucura si ea de mine cum ma bucur eu de ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O doare doar de la inceput? Asta nu e problema! LA inceput asa e! De ce sa nu schimbati pozitia? Sunt convins ca ei ii vor placea si altele, si deloc nu e devreme! Dragostea asta nu e o plimbare cu rolele! Dar la tine cine shtie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×